Ayşe: @krasimiraa
İlahi adalete inanır, ilahi adalete göre yazarım. Karakterlerim yaşattığını yaşamadan o hikaye sona ermez. Bazen karakterin gözünü açması için olur bir şeyler. Bazen de hikayenin ilerisi için hazırlık amaçlı yazılır bazı şeyler. Böyle böyle bağlarım her olayı birbirine. İncelikle takip edildiğinde fark edilecek çok güzel detaylar veririm size. Okuduğunuzdan keyif almanız birinci gayem. Belki çok edebiyat yapamam ama okurken sıkılmayacağınız, devamını merak edeceğiniz şeyler verebilirim. Dünyamıza hoş geldiniz.

Tuğçe: @Elizabethstark1
Kafasındaki delilikleri yazan, kelimeleri kılıcı yapmaya çalışan, karakterlerle dans eden, gerçek hayatta savrulan birisi. Daha fazlası için yazdıklarımı okumanız yeterli.

Meltem: @Auralorina
Fantastik kurguyu, tarihi, bilimi ve sanatı seven biriyim. Şu sıralar roman yazmaya bağlandım.

Tuğçe: @weepingqueen
Kendimi bildim bileli bir şeyler yazmak için çabalarım. Bazen tanıdık bir hikayeyi anlatırım bazense yaşanması asla mümkün olmayan olayları. Yazdıklarım hangi türde olursa olsun, okuyanın yüreğine bir şekilde dokunmayı hedeflerim.
  • JoinedMay 1, 2019


Last Message
Lomirarkueen Lomirarkueen Feb 12, 2021 04:50PM
Merhaba arkadaşlar. @weepingqueen ve @elizabethstark1 ortaklaşa çalışmalarının olacağı @tucevetuce hesabını takip ederseniz, mutlu oluruz. Orada aktif paylaşımlarımız olacaktır. Sevgilerle!
View all Conversations

Stories by ATMT
ATMT Öneriler by Lomirarkueen
ATMT Öneriler
ATMT ekibi olarak kimi zaman kişisel, kimi zaman da ortaklaşa önerilerde bulunduğumuz listeler, bu çalışma iç...
ranking #218 in dedikodu See all rankings
ATMT Nedir ve Nerelerde Bulunur? by Lomirarkueen
ATMT Nedir ve Nerelerde Bulunur?
Merak ettiğiniz her şey ve daha fazlası için sizleri buraya alalım.
ranking #14 in auralorina See all rankings
4 Reading Lists