Chciałabym umieć Ci się przedstawić w kilku prostych zdaniach, jednak obawiam się, że jest to dużo bardziej skomplikowane niż byś sobie wyobrażał, więc opowiem o tym, o czym mówię z największą swobodą. A mianowicie o książkach - tych moich książkach, których zazwyczaj nigdy nie kończę. Dlaczego? Cóż, i tu odzywa się mój niesforny charakter - szybko się nudzę, drodzy państwo. I pod względem miłosnym, jak i zawodowym, więc pewnie właśnie dlatego piszę romanse, by chociaż w nich układać szczęśliwe zakończenia. 

Czy wierzę, że również i na każdego z nas czeka wyczekiwany happy end? Nie, obstawiam raczej cztery koty i szklankę whisky czekającą na stole każdego dnia po powrocie z pracy. Takie tam zboczenie zawodowe, wybacz, jeśli czujesz się zawiedziony, ale poza pisaniem, nie przyłapiesz mnie na kłamstwie.

Co dalej? Cóż, po prostu zagłąb się w porywający świat biznesu, gdzie miłość uważana jest za słabość, a jeśli jesteś tu tylko po to, by zostawić po sobie reklamę swojej powieści [nie oceniam, sama to robię], grzecznie proszę, pofatyguj się chociaż na tablicę.

Po nocach bawię się też grafiką, więc wszystkie okładki, które znajdziesz na tym profilu są mojego autorstwa, podobnie jak zresztą tło [nie zgadzam się na ich kopiowanie].
  • [NIEZNANA]
  • JoinedFebruary 23, 2016Last Message
LeaReynold LeaReynold May 27, 2020 09:02PM
Serdecznie zapraszam Was na kolejny rozdział "Nie uda ci się, kokietko", który właśnie się pojawił. Z kipiącego grzechem kasyna przeniesiemy się do... Wesołego miasteczka! :D     "– Umawialiśmy się...
View all Conversations

Stories by Mów mi Lea ♥
Nie uda ci się, kokietko by LeaReynold
Nie uda ci się, kokietko
Larisa nigdy nie wierzyła w przeznaczenie, a kłody, które od lat rzucało jej pod nogi życie, uznawała za skut...
ranking #7 in nostalgia See all rankings
Wolne okładki ♦ (OTWARTE) ♦ by LeaReynold
Wolne okładki ♦ (OTWARTE) ♦
Prawda jest taka, że chociaż się tego wypieramy, każdy z nas ocenia książki na podstawie pierwszego wrażenia...
ranking #540 in grafika See all rankings
Zbrodnie okładkowe, czyli okładki na zamówienie ♣ (CHWILOWO OTWARTE) ♣ by LeaReynold
Zbrodnie okładkowe, czyli okładki...
Prawda jest taka, że chociaż się tego wypieramy, każdy z nas ocenia książki na podstawie pierwszego wrażenia...
ranking #276 in inne See all rankings
9 Reading Lists