KanRevanBalkon

111"

KanRevanBalkon

Eve varmış gibi ama kaybolmuş gibide.

KanRevanBalkon

Bağırarak ağlamak gibi ama hıçkırıklı.
Reply

KanRevanBalkon

Ne diyor Sezen Abla 'Her şey bir anda anlamsız gelecek, işte biz o gün tükeneceğiz.'

KanRevanBalkon

Seninle her an bahar.
Reply

KanRevanBalkon

Öz'üm, canına yandığım şey ayrı.
Reply

KanRevanBalkon

Sevgilim, bu kara dünyadaki ay ışığım. Gam dolmuş göğsümün oksijeni insan. Canımın yaması seninle bugün tam bir yıl oldu. Hasretinle öldüğüm koskoca yedi yıla inat birlikte bir yılı devirdik. Kavga, gürültü, kahkahalar, kavuşmalar, özlem, hasretin burnumda bir yıl. Gönlüm yorgunken bana merhem oluşuna öleyim emi? Ah kalbimin çiçeği, sana gelmeler canıma öz yemin ederim. Kelimelerim kifayetsiz, şimdi yanında olmak ve ellerini tutup avuç içlerini öpmem gerekirdi. Bize düşen anlamsız bir mesafe, rakamlardan sayılardan oluşan bir mesafe. Cuma gününe az kaldı parem, çok az kaldı göğsünde uyumaya. Saçlarını sevmeye az kaldı. Yürüdüğün yolları ömrüne eklesinler. Ben toz olayım sen tekrar geç o yoldan. Ayağındaki toz olayım sevgili. Saçının teline çarpan rüzgar olayım, teninde gezinen su olayım. Baktığın gök, güldüğün ses olayım. Biz kavuşmaya meraklı iki deliyiz. Bize en çok kavuşmalar yakışır sevgilim, bize en çok sarılmak yakışır. Bize beklerken sabırsız olup isyan etmeler düşer. Bize varya bu amına koduğumun dünyasında birlikte uyumak, uyanmak düşer her şeye inat. Bize bir ev düşer,yuva düşer. Düşsün be sevdam. Kokuna uyanacağım günler düşsün bize. O gülüşüne uzunca bakacağım bir günüm olsun. Artık üç beş gün yetmiyor bana bir ömür düşsün senin hayatından. Birinci yılımız böyle olsun istemezdim sevdiğim, birinci yılımızda o kısılan gözlerini, sığındığım göğsünü canıma yar etmem gerekiyordu. Bu yıl bana hediye olan canına kurban olayım ben. Bana bu yılı veren kalbine kalbimin en derin yeri. 
     Ağlat beni sevgilim, sana sevgimden çocuk gibi ağlat beni. Sokakta,bankta, otogarda ağlat beni. Göğsünde uyurken ağlattı bu sevgi beni, varsın uykumdan etsin ağlatsın. Olmuyor diye ağlamaktansa çok seviyorum diye ağlamak çok başka gönlümün çiçeği. Çok başka.

KanRevanBalkon

081121"
      081122"♥️
Reply

KanRevanBalkon

Canıma yoldaş, kalbime eş seni bu dünyadaki her şeyden çok.
Reply

KanRevanBalkon

Yıllar geçti sönmedi bu ateş. Sana olan yangın ömür boyu sevdam.
Reply

KanRevanBalkon

Bazıları hiçbir boku o kadar hak etmiyor ki. Sikerler sevgiyi, değeri. Amına koyduğumun hayatında sizinle mi uğraş vereceğiz biz. Gören der dünyadaki en önemli insan kendi. Siktir, siktir. Amına koyduğumun manipülasyoncuları sizi. Tek doğru sizin. Sizin doğrunuzu sikerler.

KanRevanBalkon

Aptal bok kafaları.
Reply

KanRevanBalkon

Boktan cümleler edince haklı olmuyorsunuz. Her şeyin en iyisini siz de bilmiyorsunuz. O sikik kafa yapınızı uzak edin.
Reply

KanRevanBalkon

15 Ağustos,

KanRevanBalkon

      Bugün yirmi küsur yaşına bir tane daha ekliyorsun iki gözüm. Bende bir fotoğrafa milyarlarca farklı duygu ile bakıyorum. Büyüyorsun ve ben buna şahit oluyorum. Bunun hissiyatını anlatamam. Sanki içimde bir nehir var küçük dalgalar yüreğime değiyor. Öylesine mayhoş bir his . Her anında olmak beni çokça mutlu ediyor gönlümün özü. Mutlu, mutsuz her vakit ilk aradığın olmak can suyu bana. Bütün güzel anılar sana Balkon. Üç duvarına sırtımı yaslayıp açık yanından gökyüzüne bakmam bile sana özgü. Deli gibi bir şeye takıp ağlamaya çıktığımda kahkaha atarak beni rahatlatmaya çalışman, telefonumu kaybedince taklidimi yapıp gülüşün ve Viran'ın bağrında sana sımsıkı sarılmak beni ben etti. Otogarda sana koşmak, korkudan suya giremezken elini uzatıp 'ben varım' demen... Anlatacak çokça şey var çocukluğum. Sahi çocukluğum seninle geçti, gençliğim de seninle geçiyor benim. Seninle geçen her saniyeye çok kalp. Bugüne özel iyi ki doğdun, iyi ki varsın demek olmaz. Sen her vakit iyi ki varsın, iyi ki doğup bana yirmili yaşlarıma kadar dayanak oldun. Seni çok seviyorum, hayatımın moru sana gönlümden çokça sevgi seli. Sen iyi ki doğdun, iyi ki varsın Balkon. 
Reply

KanRevanBalkon

Senin için koskocaman yanan mumu üfledim. Sabah ' günaydın gün ışığım ' mesajına gözümü açtım. Bazı şeyler tarif edilmez ya diyecek kelime yoktur işte öyle bugün.
Reply

KanRevanBalkon

Sensiz geçen bir çok doğum günü kutladım tek başıma. Sen büyüdün ben görmedim hiç. Ama bugün başka, çok başka. Çünkü benimle bir yaş aldın. Tam 11 aydır yanımdasın. Benimlesin. İyisiyle kötüsüyle.
Reply

KanRevanBalkon

20"

KanRevanBalkon

Bir yılı senin olarak devirdim. Sana kalbimde taht sevgilim. Sana gönlümden geçen en güzel kelimeler. Seni dünyada cenneti yaşamak sayacak kadar çok.♥️
Reply

KanRevanBalkon

Seninle yaşayacağım, yaşamam gereken her şeyi yaşıyor gibiyim. Pişmanlık duyamıyorum çoğu vakit. Olan oldu diyip bağrıma basıyorum yaşananları. Eskisi gibi sevmiyor muyum yoksa bu sevgi bana bu kadar mı bilmiyorum. Yorgunum galiba, fiziksel olmayandan. Yine de varlığının yöresinden öptüm özüm.
Reply

KanRevanBalkon

Ben bu dünyaya kırgınım.

KanRevanBalkon

Seviniyorum ya hemen boka çıkıyor o sevinç, hiç mi şaşmaz abi şaşmıyor işte.
Reply

KanRevanBalkon

Yemin ederim boğazımdan düğüm eksik olmuyor amına koduğumun dünyasında.
Reply

KanRevanBalkon

Abi ben aşığım.

KanRevanBalkon

Aralık, Ocak, Şubat. Ölüm ayırmasın bizi gözüm m
Reply

KanRevanBalkon

Eylül, Ekim,Kasım. Bu dünyada seni yaşamak istiyorum Ey yar. Seni dolu dolu yaşamak.
Reply

KanRevanBalkon

Mayıs,Haziran,Temmuz ve Ağustos. Kalbinin attığı yerdesin.'
Reply

KanRevanBalkon

Biri var, kalbi taştan yapılmış gibi davranıyor ama bu gece geçmiş için benden özür diledi.'). Çok soğuk ama balkondayım çünkü buna şahit olması gereken yerler var. Değeri ölçüm edilemez biri aynı zamanda. Ama kaçıyor, şimdi kaçıyor dememi görse bir ton sinirlenecek. Seni çokça seviyorum ve çokça değer veriyorum. Sana kırgın ya da kızgın değilim, olmadım, olmayacağım da. Sen benim kıymetlimsin. Kalbimde taşımaktan mutlu olduğumsun. Diğerleri ile karışmıyorsun bile kalbimde. Yerin bambaşka. En uç köşede ama en güzel yerlerinden birinde. En güzel yerine ait olan biri var.')
     Çok seviyorum, o benim balkonum. Üç duvarlı balkonum. Üç duvarına çarpıp gökyüzüne baktığım, herşeyi hallederim diye kendime telkin verdiğim yerim. Ben sana seninle birlikte geldim. Sana gönlümün kıyısı, sana gönlümün özü, sana kollarımı açıp içine alamayacağım kadar çok sevgi seli.

KanRevanBalkon

Bazı şeylerle hesaplaştık, bazı şeyleri kazandık. Rafta duran hayalleri kenara aldık ve artık başka hayalleri sıraya alma vakti. Temmuz vakti duvarına çiçek bırakalım demiştim, şimdi bırakalım. Çünkü sen şimdiden en güzellerini hak ettin. Şimdiden teşekkür ederim sana çokça. Her zaman ileriye gittiğin için, her zaman savaşmaya hiç bulduğun için çokça Öz'üm. Rabb'im ilerlemeye devam etmen için güç versin. Seninle yaşamak istiyorum dediğin güzel günleri birlikte yaşayalım. Sana kalbimden vurgunlar.
      11/12-22"
Reply

KanRevanBalkon

Sarılmamız gereken çok konu var iki gözüm.
Reply