Geçen zaman kadar can yakan bir durum yok dünyada. Suyun akması yolların itinayla geçilmesi ve arabanın penceresinden firar eden denizin eşsiz görüntüsü. Herşey ama herşey bende eskinin aslnda gönül demliğinde demlendigini ve ruhumuz da yankı bulduğunu gösteriyor.

Sessizliğin dudaklardan aralandığı ve adımlarımızın derince olduğu anda nefes aldığımız bir süre düşünelim. Kaybolan benliklerin haritası gibi...

Bilmiyorum bir çok şeyi ve öğrenmek istiyorum. Öğrenebildiğim veyahut yazabilecek kapasiteye ulaşabileceğim bilgileri beyin süzgecinden geçirebilmek. Sadece bilimsel olan unsurlardan bahsetmiyorum. Yavru bir kedinin gözlerinde ki korkuyu görebilmek ve ona nasıl davranacağını kestirebilmek. İşte dünyayı sarsan en önemli bilgi hazinesi hislerdir.

Peki beni okurken ne hissediyorsunuz diye sorsam kimler ne yazardı? Bilmiyorum ve bilmek istiyorum. Bir kitabı değerli kılan bir çok unsur var lakin en önemli unsur ruha hitap edip kalpte yer alabilmektir.

Ruhunuza hitap edip kalplerinizde yer alabilmem için sizin buna izin vermeniz gerekiyor. Ve bir adım atmaniz, benim gizemli ve sırlarla dolu olan hayatıma girebilmeniz buna bağlı. Evet bu bir davet, gözlerinizi kapattığınız da ortak olabileceğimiz esrarengiz bir evrenin kapısında bulunmaktasınız.

Cevabı evet olanlara hoşgeldiniz ama hayır diyorsanız bu yazıyı buraya kadar okumuş olmanız nedeniyle kısa bir sürelik iç dünyamın misafiri oldunuz. Son harfimin bitimine kadar aldığınız nefes süresince hoşgeldiniz...
  • Bolu
  • JoinedJanuary 8, 2016


Last Message
Kalbedair Kalbedair Oct 09, 2017 10:12AM
İnternet sorunumu hallettikten sonra yeni bölümler gelecektir...
View all Conversations

Stories by Tuğba Kuşcu
Kaybolan Satırların Kızı by Kalbedair
Kaybolan Satırların Kızı
Yaşanılan yada yaşanmış olan ne varsa mavi gözlerimin ahengin de anlamını yitiriyor. Ben Azra Güntekin, kaybo...
+16 more
İlk Davam: Kuyu Prensesi by Kalbedair
İlk Davam: Kuyu Prensesi
Karanlık bir zamanın bilinmeyen sokaklarında ilerlerken korkunç bir kaza olur. Amerika da eğitim almış bir d...
KÖKEN by Kalbedair
KÖKEN
Ailesini kaybeden bir delikanlının öfkesiyle, özlemi arasındaki gelgitleri anlatan farklı bir dünyanın hüzün...