KabSkannar

Herkese günaydın dostlar. Huzurlu bir gün dilerim hepimize.

Solidbelly

@ KabSkannar knk bu gün okul vardı gelince de hiç Wattpad girmedim o yüzden görmemişim sana hayırlı akşamlar
Reply

benveflutumle

Seni Tecnhopat Sosyal'den beri tanıyorum ve Reddit üzerinden de takip ediyorum. Başarılı bir insansın ve benim de fantastik bir evren kurma fikrim kafamda dallanıp budaklanmadan önce ilham aldığım insanlardansın. Umarım ileride kalemin hak ettiği değere ulaşır. Başarılar diyorum. Gerçi eserlerini pek okuyamıyorum fazla uzun geldikleri için ama bir gün fırsat bulursam okuyacağım.

sirayila

Solidbelly

Normalde reklam yapmayı felan sevmem ama bu seferki farklı wattpad'in uluslararası yarışmaya katılacağım o yüzden herkesin fikrini almam gerekiyor yazım yanlışı,, düzensiz cümle,,konu sapması gibi şeylerde beni uyarıp kendi fikrinizi söyleyebilirsiniz eleştiriye açıktır teşekkür ederim bide oy falanda istemiyorum bu kitap için yani içinizden geliyorsa olabilir tabi ama özellikle bir isteğim yok teşekkürler.
     
     
     https://www.wattpad.com/story/277135650?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=share_writing&wp_page=create&wp_uname=Solidbelly&wp_originator=nJ6xskKBKskLzyEXWabu3WnvvI7ZeSI3gbESospuwCOAu5phCv9NWZgsmrfGYdpqbK44qQR%2Fenz0kxStC45AfNSN8ssctW8Loc2KMRpr0Y5crU8%2BkOZsBv%2BhfAFvyS1d

Solidbelly

@ Solidbelly desteğinizi bekliyorum
Reply