Merhabalar. Ben de Wattpad elçilerinden birisiyim. Wattpad ile ilgili bir sıkıntınız ya da şikayetiniz olduğunda bana gelmekten çekinmeyin lütfen.

Elçilerle ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için @Ambassadors hesabına uğrayabilirsiniz.

@TurkiyeElcileri hesabından Türk elçilerle ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.


Güneş batıyor; ufka bak. Deniz çekiyor içerisine büyük ışıltıyı, alizarin rengini alıyor gök. Ben o rengin içerisindeyim; ruhum denizin tuzunda hapsolmuş, gölgem rüzgâra iltica ediyor, kalbim dalgalarla boğuşurken düşüncelerim beyaz köpüklere teslimiyetlerini ilan ediyorlar. Göğün rengi karıştı suya, karardı hava, karardı yeryüzü. Şimdi Ay var tepede; artık mehtaba ilişkinim. Nihayet, ayrılmıyor yer ile gök, yok o ince çizgi. Her şey eşit, her şey bir, her şey karanlık. Sesleri boğukça kulaklarıma dolan rekabetçi dalgalar var, gözlerimi açmamı engelleyen berrak su var. Yenilgiyi kabullenemiyorum, aralıyorum göz kapaklarımı inadına; etrafımı saran buğu birkaç saniye sonra yok oluyor. Her yer netleşiyor, her yer açılıyor, her yer daha da boğuluyor huzura. Burada savaş yok, burada huzur var; burası karanlık, burada mutluluk var; burası sessiz, burada bir tek ben varım. Ve ben ölürsem beni denize gömün çünkü insan nereye aitse orada bulunmasını istermiş sonsuzluğunun. Biliyorum, kuru topraklara ait değilim; boş gemiler evlerim benim.

# http://ask.fm/denizdenbirgemi
# http://twitter.com/ozturknurbeyza
# https://www.instagram.com/beyzanurozturk7
  • JoinedJune 14, 2013Last Message
JayAckles JayAckles Feb 06, 2017 03:43PM
Akşamınız güzel olsun. # https://youtu.be/LOVY7evy4aA
View all Conversations

Story by Beyzanur Öztürk
Kalbini Aya Ver by JayAckles
Kalbini Aya Ver Adventure
Ay göğe yükselirken tüm duygular yeryüzüne damlayacak. Tek tek toplayacağız onları, avucumuzun içine alacağız. Gözlerini kapat, diyeceğim, sen gözlerini kapattığında dudağının kenarından öpüp sevgi duygusunu serpiş...
1 Reading List