Invisible_Girl_97

Czy ktoś może zna jakieś historie science-fiction z elementami, wątkami romansu? 

Kaaterinkaa

Witam :)
     Od razu chciałabym przeprosić za reklamę, ale mam nadzieję, że zrozumiesz. Jakoś trzeba się pokazać :p
     Zapraszam do siebie na profil. Znajdziesz tam kilka opowiadań, które stworzyłam kilka lat temu, a teraz nanoszę na nie spore zmiany. Poprawiam błędy, dodaję sporo treści. 
     Może znajdziesz coś dla siebie. Może nawet spodoba Ci się któreś z moich opowiadań. 
     Zachęcam do czytania <3
     
     

swiatowa

hej kochana, 
     zapraszam Cię serdecznie na moje nowe opowiadanie, jeśli masz czas oczywiście. dopiero zaczynam i za każdą uwagę byłabym bardzo wdzięczna.  

rosemaryandwine

Witaj! Chciałam cię serdecznie zaprosić do mojej książki pt. „Destroying Secrets". Będzie mi bardzo miło, gdy zerkniesz! 
     Opis: 
     Madelaine Ophelia Ruswell od zawsze żyła w cieniu swojej siostry bliźniaczki - Jasmine. Cokolwiek by nie zrobiła, jej siostra była we wszystkim lepsza. Tańczyła, miała piękny głos i zawsze wyglądała idealnie. Natomiast Mads była niezdarą, nie potrafiła śpiewać i gdyby nie matka - chodziłaby codziennie w dresach i za wielkiej bluzie. Nie była ona szanowana ani doceniana, mimo czystego i pięknego wnętrza. 
     Sielanka perfekcyjnej na pierwszy rzut oka rodziny dobiegła końca, gdy na jaw wyszły okropne fakty z przeszłości, a jedna z córek zaginęła bez śladu. 
     Jedyną osobą, która wyciągnęła pomocną dłoń do Madelaine okazał się nowo poznany James, który - jak się okazało - wkrótce miał ożenić się z dziewczyną, dzięki współpracy obu rodzin. Czy dziewczyna odnajdzie przy nim upragniony spokój i szczęście? 
     
     Być może byłoby to możliwe, gdyby nie doszczętnie niszczące sekrety, które wyszły na światło dziennie. 
     
     Po czymś takim trudno jest zaufać komukolwiek... 
     
     ______________
     Link do książki: https://my.w.tt/WHOPTh7KT2

zdystansowanaonaaa

Cześć!
     Po kilku latach przerwy postanowiłam wrócić i ponownie spróbować swoich sił w pisaniu. Tak naprawdę nigdy nie zrezygnowałam, więc witaj ponownie. 
     Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostawisz po sobie ślad. :) 
     
     Zuzanna Markiewicz to młoda dziewczyna, która musi poradzić sobie z wieloma przeszkodami. Próbuje co może, żeby rodzice nie zniszczyli jej młodszego rodzeństwa. Kiedyś miała marzenia, o których nie bała się o nich głośno mówić. Dzisiaj jednak posiada tylko pragnienia, których nie wypowiada na głos. Czy modlitwy Zuzanny zostaną wysłuchane? Co się stanie, kiedy na jej drodze ponownie stanie Michał? Wybaczy mu? Albo wybierze zupełnie inną drogę? Doceni to, co szykuje dla niej los?
     Miłość nigdy nie jest prosta. Gdyby tak było, nie byłaby nic warta. Miłość to nie tylko wyzwanie, ale także poświęcenie i cierpliwość. Los dał im możliwość poznania się, ale to od nich zależy, jak dalej potoczą się ich znajomość. Czy uda im się pokonać uprzedzenia? Zrozumieją, że miłość ma większą moc niż myślą? Czy poddadzą się uczuciom?
     
     https://www.wattpad.com/story/192507493-complicated-love

harrykoala

Hej, najpierw chciałam przeprosić za spam, ale inaczej nie dowiesz się o tym że właśnie tłumaczenie ff #thefighter znowu ruszyło. Jeśli jesteś ciekawa, co dalej wydarzy się w historii Becci i Harry'ego to zapraszam! <3

RiskyOwner13

Hej! Z góry przepraszam za reklamę, jednak chciałabym zaprosić ciebie na mój profil, gdzie niedawno zaczęłam pisać swoją drugą książkę. 
     Mam nadzieje, że ci się spodoba i zostaniesz na dłużej !
     Zapraszam serdecznie i pozdrawiam cieplutko ❤

lawawahijas

Hej! ❤️
     Razem z przyjaciółką zaczęłam pisać książkę pt. Sen Idealny. Może wpadniesz? Obiecujemy wiele zwrotów akcji, słodkich momentów jak i tych pełnych grozy!
     Buziaki ❤️

harrykoala

Hej, najpierw chciałam przeprosić za spam, ale inaczej nie dowiesz się o tym że właśnie tłumaczenie ff 
 #thefighter znowu ruszyło. Jeśli jesteś ciekawa, co dalej wydarzy się w historii Becci i Harry'ego to 
     zapraszam! <3

LeaSinclair

Hejka, niedawno opublikowałam czwarty rozdział mojego opowiadania, na które serdecznie zapraszam. Zależy mi na szczerej opinii, więc nie krępuj się i pisz śmiało w komentarzu co ci się podobało, a co nie (np. niejasności albo błędy itd.). Chętnie przygarnę gwiazdki, bo to dla mnie naprawdę ogromna motywacja do dalszego działania. A jeśli chcesz być na bieżąco to kliknij przycisk „obserwuj” i wyczekuj rozdziału! Zapraszam!❤️❤️
     
     https://my.w.tt/SWyhGXtuHS
     
     
     
     

dokiedyaaassssstaaam

Claudia Griffin jest młodą kobietą, która wiele przeszła. Ma za sobą przeszłość, o której nikt nie wie. Na co dzień musi odgrywać rolę idealnej, grzecznej córki, która wręcz uwielbia swojego ojca. Ojca, który jest potworem. Claudia skrywa w sobie wiele tajemnic, ale nikomu nie zaufała na tyle, aby je ujawnić. Czeka na kogoś, kto skradnie nie tylko jej serce, ale uwiedzie także umysł.
     https://www.wattpad.com/story/169845905-czuj%C4%99-bicie-twojego-serca