Nie lubię o sobie mówić, więc opis będzie (chyba!) krótki.
Zacznijmy od samego początku... pisze tak na prawdę od kiedy pamiętam.Lepiej nie będę mówić jak wyglądały moje pierwsze "opowiadania". Raczej polegały one na zbiorze dialogów, które i tak były błędnie zapisane. W piątej klasie zaczęłam patrzeć na pisanie sprawdzianów z lektur inaczej, skosztowałam rozpisywania się, dzięki czemu zdobywałam najlepsze stopnie. Tak do końca szóstej klasy. W między czasie, na końcach zeszytów powstawały przeróżne opowiastki.
Pisać bardziej na "poważnie" przystąpiłam w wakacje przed pierwszą gimnazjum, odkryłam wtedy również przez przypadek Wattpada i w taki sposób powstało moje stare konto, na które Cię serdecznie zapraszam jeśli chcesz się pośmiać (Mrs_Anonimek). Wraz z przeprowadzką do stolicy z małego miasta ludzie zaczynali mnie poprawiać i dzięki temu teraz polski nie jest dla mnie obcy i potrafię nim się nim dobrze posługiwać. Pewnie gdyby nie to, dalej popełniałabym te same, głupie błędy. Nie mogę powiedzieć, że teraz ich nie popełniam, jestem w końcu tylko człowiekiem, a nie ma człowieka idealnego.
Połowa pierwszej gimnazjum, kolejna przeprowadzka. Brak kontaktu z ludźmi ze szkoły, zaczęłam jeszcze więcej pisać. Zamiast skupiać się na lekcjach, ja smarowałam kolejne rozdziały, aby na końcu tego roku szkolnego, wszystkie je spalić.
Druga klasa to był raczej największy przełom. Zdobyłam nowych przyjaciół przez co przestałam pisać. Teraz, gdy ten rok już sie powoli kończy, postanowiłam, wrócić do czegoś, co kocham, do swojej pasji - do pisania.
I tam oto jestem, zwarta i gotowa do dalszego kształcenia swojego stylu.
Witam na moim nowym koncie!
  • JoinedMarch 31, 2017

Following


Story by Mało Znana
Układ || DRAMIONE by Grecka_Bogini
Układ || DRAMIONE
Hermiona Granger wraz z Draco Malfoy'em zostają wybrani do wspólnego projektu z transumatacji. Obydwoje zgodn...
ranking #104 in hg See all rankings