Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki. W praktyce przez wiele lat uczyłam języka angielskiego i zajmowałam się tłumaczeniami. Z zamiłowania piszę i prowadzę programy w telewizji internetowej, wiążąc z tym plany zawodowe w przyszłości. Moja przygoda z pisarstwem rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, zanim nabyłam umiejętność pisania. Zmuszałam mamę i babcię do zapisywania moich wymyślonych opowieści:) W wyniku różnych okoliczności, w życiu dorosłym porzuciłam swoją pasję, ale od zawsze wiedziałam, że kiedyś muszę się dać pochwycić przygodzie. Publikuję swoje prace na stronie internetowej pod pseudonimem M.M. Macko. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojej strony. Jestem autorką jednego z opowiadań w antologii Deszczowe Sny i wierzę, że to dopiero początek historii związanej z pisaniem. Wymyślam szczęśliwe, choć nie cukierkowe zakończenia opowiadań.


Kocham przyrodę i dobrą kawę. Moją pasją są podróże. Miałam okazję zobaczyć wiele pięknych miejsc, ale marzę o wyprawie do Nowej Zelandii, Australii i na Alaskę. Marzę również o tym, żeby zostały nakręcone filmy na podstawie moich opowiadań.
Gdziekolwiek się znajdę, jestem ciekawa ludzi i ich życia. Nie znoszę prasować, chyba że jednocześnie mogę rozmawiać z kimś przez telefon. Nie przepadam za gotowaniem, ale ostatnio odkrywam, że można się przy tym zrelaksować. Jedną z rzeczy, która sprawia mi najwięcej radości jest przyglądanie się, jak ludzie wychodzą ze swoich ograniczeń i porzucają strefę komfortu. Jestem bardzo towarzyska, ale cenię sobie również samotne chwile. Do moich ulubionych autorów należą John Grisham, Agatha Christie, J. R. R Tolkien, C.S Lewis, James Patterson i Remigiusz Mróz.
  • Polska, Wrocław
  • JoinedJune 7, 2019


Following

Last Message

Stories by Marta Balon
Fatal Error by Gawisz76
Fatal Error
Młode skonfliktowane małżeństwo przyjeżdża do swojego domku letniskowego w małopolskiej wsi. Dziewczynę podcz...
ranking #467 in zbrodnia See all rankings
Spowiedź by Gawisz76
Spowiedź
Wybory, których dokonujemy mają wpływ na nasze życie. Niektóre z nich mogą zmienić cały bieg naszego życia na...
ranking #398 in pieniądze See all rankings
Zapomniałem dodać by Gawisz76
Zapomniałem dodać
Przeszłość często skrywa mroczne tajemnice, o których wolelibyśmy zapomnieć. Paradoksalnie tym, co przynosi w...
ranking #73 in kościół See all rankings
3 Reading Lists