☆Për heqjen dhe berjen e follow-eve, kam ca probleme me wattpadin😓☆

😍Albania Girl😍

A little crazy girl who love milka😍😋😛

♥Dark Princess♥

💀Im not anymore an '😇'..but a '😈'..
A monster with a good '❤'

💕Migena..💕

Pak pershkrim per veten! 😝

E vetmja gjuhe e huaj qe me pelqen me shume eshte Italishtja..edhe pse e flas shum pak serish me pelqen sepse eshte nje gjuhe e leht per tu folur per tu komunikuar dhe ka nje theks... Mama mia! No coment❤❤❤❤❤
Di elle pak Anglisht😎 mece ra fjale per tek gjuhet e huaja(😂)
Kam mesu edhe pak turqisht tu pa telenovela Turke 😁


Me pelqejne Milkat me lajthi, i urrej genjeshtrat.
Kengetari im i preferuar Shqipetar eshte Irkenc Hyka..
Kengetarja ime e preferuar Shqiptare eshte Aurela Gace dhe Fifi

Shprehja ime e preferuar... "Dashuria Lind Nga Stomaku😋😍!"

P.S {Nuk kam faj qe me pelqejne kaq shum Milkat 😢😢😢😢}
  • In Darknes Forever✨
  • JoinedOctober 14, 2017


Last Message
Ena456 Ena456 Apr 23, 2020 03:56PM
hey people erdha prap ne wattpad me shpresen per te shkruar histori dhe per te rregulluar ca gjera ketu.. Uroj te jeni mir..
View all Conversations

Stories by Ena
My Small Music World (Shqip) by Ena456
My Small Music World (Shqip)
Muzika është një melodi e cila krijohet nga shumë tinguj dhe teksti i tij përkatës. Műź¡ķã ËŚHŤË Şi Ďŕøģå ə...
ranking #137 in albania See all rankings
Thënie by Ena456
Thënie
Një libër i ri .. Me thënie nga më të ndryshmet... Na ndiqni!!!☺
Unë🙊 by Ena456
Unë🙊
Ketu do bej vetem gallata.. Sepse po nuk buzeqeshi sot... Kur do buzëqeshi dot?! 😊
ranking #157 in dashuri See all rankings
4 Reading Lists