EmiWit

Życzę Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku Rzadko bywałam tu w 2018, ale w tym mam plan to zmienić! Mimo wszystko dziękuję Wszystkim moim czytelnikom, że byli ze mną :* Wasza obecność jest nieoceniona, tym bardziej, że zeszły rok niósł ze sobą wiele zmian. No i... Wypatrujcie w księgarniach mojej książki :D w końcu Niebezpieczna Gra się tam pojawi :) 

natilaskowik

Hej!♥️
     Serdecznie zapraszam do mojego opowiadania.
     Historia opowiada o kobiecie mieszkającej w małym miasteczku wraz ze swoim ojcem. Jest szczęśliwa i za nic w świecie nie chce niczego zmieniać. Pewnego dnia przyjeżdżają jej bracia, a wraz z nimi on, mężczyzna, która ona od zawsze nie lubiła, osoba którego ona od zawsze nie lubiła, który robił jej na złość...
     
     Co będzie tym razem?
     Tego dowiesz się tutaj.
     
     https://my.w.tt/hEM3NJS4w0

zdystansowanaonaaa

Cześć!
     Po kilku latach przerwy postanowiłam wrócić i ponownie spróbować swoich sił w pisaniu. Tak naprawdę nigdy nie zrezygnowałam, więc witaj ponownie. 
     Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostawisz po sobie ślad. :) 
     
     Zuzanna Markiewicz to młoda dziewczyna, która musi poradzić sobie z wieloma przeszkodami. Próbuje co może, żeby rodzice nie zniszczyli jej młodszego rodzeństwa. Kiedyś miała marzenia, o których nie bała się o nich głośno mówić. Dzisiaj jednak posiada tylko pragnienia, których nie wypowiada na głos. Czy modlitwy Zuzanny zostaną wysłuchane? Co się stanie, kiedy na jej drodze ponownie stanie Michał? Wybaczy mu? Albo wybierze zupełnie inną drogę? Doceni to, co szykuje dla niej los?
     Miłość nigdy nie jest prosta. Gdyby tak było, nie byłaby nic warta. Miłość to nie tylko wyzwanie, ale także poświęcenie i cierpliwość. Los dał im możliwość poznania się, ale to od nich zależy, jak dalej potoczą się ich znajomość. Czy uda im się pokonać uprzedzenia? Zrozumieją, że miłość ma większą moc niż myślą? Czy poddadzą się uczuciom?
     
     https://www.wattpad.com/story/192507493-complicated-love

revolverrebelde

Zapraszam :) 
     
     Ashley Hudgens wyjechała z rodzinnego miasta, aby odciąć się od ukochanego mężczyzny. Związek z nim był burzliwy, namiętny, niebezpieczny i toksyczny. Podjęcie tej decyzji było najtrudniejszą rzeczą, jaką przyszło się jej zmierzyć. W Denver znalazła pracę i skupiła się na sobie. Wypadek brata, Gabriela, przyspieszył powrót Ashley do rodzinnego domu. W Miami nie było jej piętnaście miesięcy. Wiele się zmieniło przez ten czas. Czy uda się Ashley odnaleźć tam spokój i szczęście?
     
     https://www.wattpad.com/story/189995161-igraj%C4%85c-z-ogniem

dokiedyaaassssstaaam

"Miłość jest jak kot. Chodzi własnymi drogami."
     Ruth Evans została wychowana przez matkę, dla której liczy się tylko władza, pieniądze oraz pozycja. Według niej właśnie tymi wytycznymi córka powinna kierować się w życiu. Ruth nie zgadza się z filozofią matki. Unikała umawiania się z bogatymi, zazwyczaj rozpieszczonymi, chłopakami, którzy nie potrafili zaoferować nic poza drogimi prezentami. W Elite Way School zamierza odkryć prawdziwą siebie.
     Colin Hudgens od zawsze otrzymywał to, co chciał. Przez pewien czas nawet podobało mu się, że nie musiał nic robić, a ludzie lgnęli do niego, jak ćmy do światła. W pewnym momencie zrozumiał, że każdy gra, byleby tylko z nim się kolegować. Nie chciał, żeby ludzie patrzyli na niego przez pryzmat pozycji czy pieniędzy na koncie. 
     https://www.wattpad.com/story/189190908-alfabet-uczu%C4%87

LexiFitzRoy

Hej, jakbyś miała chwilkę, zapraszam do przeczytania nowego opowiadania Mistyczna. Może Ci się spodoba ;)

EmiWit

Życzę Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku Rzadko bywałam tu w 2018, ale w tym mam plan to zmienić! Mimo wszystko dziękuję Wszystkim moim czytelnikom, że byli ze mną :* Wasza obecność jest nieoceniona, tym bardziej, że zeszły rok niósł ze sobą wiele zmian. No i... Wypatrujcie w księgarniach mojej książki :D w końcu Niebezpieczna Gra się tam pojawi :)