Istota, która w życiu nie ma nic stałego i pragnie tylko wydać książkę i zostać pisarzem, bo po to się urodziła i tak właśnie chce umrzeć - jako pisarz. Globtroterka od urodzenia, nie umiejąca zagrzać jak na razie nigdzie miejsca, uwielbiająca pisać RP, amatorsko zajmuje się cosplayem, rysowaniem oraz projektowaniem. Lubi anime i mangę, buduje miasto z Boku No Hero Academia w Minecrafcie i ogarnia filmiki cosplayowe z TikToka, na którym sama też się kiedyś udzielała i planuje do tego wrócić. Gra także w Aiona (Asmo rulez), Love Nikki (ładne pikselki), Mystic Messenger i Mr Love (w obu przypadkach kochane misie wyciskające łzy).
Gdyby nie przyjaciele, to spędzałaby każde swoje wolne latając do różnych krajów i zwiedzając, gdyż daje jej to najwięcej radości.
Pasjonatka mitologii świata (nie tylko greckiej, zerżniętej z niej rzymskiej ale też wielu innych), psychologii, pochłania wiedzę jak gąbka. Uwielbia zabawę z ukrytymi znaczeniami, na przykład kwiatów, gdyby mogła, to wprowadziłaby wiedzę na ten temat do programu nauczania w podstawówce, w ramach savoir-vivre'u.

Jestem w trakcie poprawiania swoich starych opowiadań, które stopniowo będą pojawiać się na moim profilu - napisałam takowych wiele ale żadnego nie skończyłam, choć wciąż raz na jakiś czas ciągnie mnie, by pisać coś w innym klimacie. Może gdy wszystkie będą tutaj, będzie mi je łatwiej 'poogarniać'.

Na bieżąco wychodzi na razie tylko Ezarelowa Szkółka Sarkazmu oraz Kiedy Kryształ Zgaśnie - oba opowiadania powiązane z grą Eldarya. Do grona dołączyło Z Braku Grawitacji, fanfiction o Kacchako z Boku no Hero Academia.

W przyszłości planuję napisać coś o Mystic Messenger oraz Reverse Falls.

Gdy nie piszę a ktoś chciałby wiedzieć, co się ze mną dzieje, zapraszam na mojego instagrama @sleepless.cherry albo tiktoka @elisenorthwind .
  • Westbury/Tarnów
  • JoinedJune 8, 2016

Following

Last Message
EliseAmaranthe EliseAmaranthe Oct 14, 2019 09:17PM
Hu hu hu... czyżby pojawił się spojler następnego rozdziału EZARELOWEJ SZKÓŁKI SARKAZMU na fanpejdżu? Tak! Tekścidłem zarzucę również tutaj, bo w sumie mogę. Ale po fotuchne to już tam zapraszam ;3 ...
View all Conversations

Stories by Elise Northwind
Z braku grawitacji  by EliseAmaranthe
Z braku grawitacji
-Zejdź mi z drogi. -Nie musisz od razu tak... -Zejdź. Mi. Z. Drogi. -Słuchaj, ja chcę ci tylko... - przerwał...
ranking #168 in dabi See all rankings
Kiedy Kryształ Zgaśnie by EliseAmaranthe
Kiedy Kryształ Zgaśnie
Życie po Wielkim Wygnaniu w świecie, który dopiero raczkował, nie było proste, bo żaden początek nigdy taki n...
ranking #506 in magia See all rankings
Ezarelowa Szkółka Sarkazmu by EliseAmaranthe
Ezarelowa Szkółka Sarkazmu
-Leila? -Hmm? - lilowe oczy wciąż wbite były w pergamin przed nią, mdły blask kwiatu oświetlał delikatnie rys...
ranking #750 in fantasy See all rankings
7 Reading Lists