EBBubeliny

Vyšel rozhovor se mnou :-)
     	
     	https://my.w.tt/iUVIm3RyLR

EBBubeliny

Ahoj všem vlčím duším. 
     Je tady někdo kdo si mě alespoň ještě trochu pamatuje, nebo můj příběh Bestie nikdy nespí? Musím uznat není to můj nejlepší příběh, ani nejnovější ale dosáhl úctyhodných 36K přečtení a ráda bych mu dala nový kabátek. Teď nemyslím konkrétně cover. V poslední době co jsem se tedy neukazovala jsem pracovala na jejím přepsání a ono je to téměř hotové. Proto jdu s otázkou. Měli by jste zájem o Bestii v tištěné formě? Nejedná se mi o zisk, nejdu nic tahat přes nakladatelství, jen prostě to chci nabídnout lidem co měli tenhle starý, tehdy dost odflakly příběh rádi.

EBBubeliny

Na mé stránce E.B.Bubeliny najdete soutěž o soli do koupele s tématikou Osudí, je to poděkování za 300 likes na Facebooku. 
     
     Děkuji vám všem.

EBBubeliny

Minimálně na měsíc neuvidíte žádnou novou kapitolu. Nějak se opět vytratila chut, takže opět přestavám psát na pc a začnu psát do sesištu dokud se nenaučím opět soustředit na pc. Děkuji za pochopení, snad ještě po takové době mě zůstane nějaký čtenář.

EBBubeliny

Bestie nikdy nespí úspěšně aktualizovaná po korekci. Velké díky paří @Nikol_Seven, která to nevzdala i přesto, že to má 30 kapitol. Děkuji ti ženo, jsi skvělá bytost.

EBBubeliny

Takže Bestie je ve fázi korekcí čemu vděčím mojí nejdražší korektorce. Ohledně psaní jsem na bodu mrazu...

EBBubeliny

Zatím živa, děkuji všem za tak pozitivní ohlasy a že máte o mě starost. Pokusím se opět vyhoupnout zpátky do sedla a nezklamat vás.

Recent Activity