EBBubeliny

Mám novy příběh, nový styl i žánr. Doufám, že vás nezklame. https://www.wattpad.com/story/99815553

EBBubeliny

Ahoj všem vlčím duším. 
     Je tady někdo kdo si mě alespoň ještě trochu pamatuje, nebo můj příběh Bestie nikdy nespí? Musím uznat není to můj nejlepší příběh, ani nejnovější ale dosáhl úctyhodných 36K přečtení a ráda bych mu dala nový kabátek. Teď nemyslím konkrétně cover. V poslední době co jsem se tedy neukazovala jsem pracovala na jejím přepsání a ono je to téměř hotové. Proto jdu s otázkou. Měli by jste zájem o Bestii v tištěné formě? Nejedná se mi o zisk, nejdu nic tahat přes nakladatelství, jen prostě to chci nabídnout lidem co měli tenhle starý, tehdy dost odflakly příběh rádi.

EBBubeliny

Na mé stránce E.B.Bubeliny najdete soutěž o soli do koupele s tématikou Osudí, je to poděkování za 300 likes na Facebooku. 
     
     Děkuji vám všem.

EBBubeliny

Minimálně na měsíc neuvidíte žádnou novou kapitolu. Nějak se opět vytratila chut, takže opět přestavám psát na pc a začnu psát do sesištu dokud se nenaučím opět soustředit na pc. Děkuji za pochopení, snad ještě po takové době mě zůstane nějaký čtenář.

EBBubeliny

Bestie nikdy nespí úspěšně aktualizovaná po korekci. Velké díky paří @Nikol_Seven, která to nevzdala i přesto, že to má 30 kapitol. Děkuji ti ženo, jsi skvělá bytost.

EBBubeliny

Takže Bestie je ve fázi korekcí čemu vděčím mojí nejdražší korektorce. Ohledně psaní jsem na bodu mrazu...

EBBubeliny

Zatím živa, děkuji všem za tak pozitivní ohlasy a že máte o mě starost. Pokusím se opět vyhoupnout zpátky do sedla a nezklamat vás.

EBBubeliny

Takže lidí je dost velká pravděpodobnost že v následujících dvou týdnech něco přibyde protože jsem na neschopence. Hádejte kdo si podvrtl kotníky cestou z Wattconu?

radobyspisovatelka

O čase mi ani nemluv. U mě všechno stagnuje... 
Reply

EBBubeliny

@ ----Tina---- Neboj chápu že máš radost že bude kapitola. Je smutný že jinak už na psaní není čas... :-(
Reply

EBBubeliny

@ VivianaStellata Jo slitla jsem že schodů na nádraží. Pecka jela jsem s tím z Ovy takže nejlepší jízda mého života. Jeden je pohmožděny a druhý podrvrtly s natrhlym vazem... Jsem prostě šikulka :-) 
Reply

EBBubeliny

Dnes v noci bude Osudí. Kdo si nevšiml na fb tak oznamují i tady, že Osudí prošlo korekcí. Omlouvám se za ty výpadky. Mám hodně projektu na pozadí, vyhrabávam z popela blog, dělám na webu pro Wattcon, pár povídek a práce a rodina. Je to šíleně hektické a náročné, hlavně když v práci sedím u PC 8 hodin denně. Děkuji za pochopení.

Recent Activity