Duygusuz_Gece

@-awesome_beauty- Gt yapıyor. Takip eder misiniz?

Cicibebe_Samis

@Duygusuz_Gece yaa yerimm sanşli kişi bnm ❤️20 haziran doğum günüm 1k olim ya☹️
Reply

Duygusuz_Gece

An itibariyle kitapları kaldırmış bulunmaktayım. Nerede bulabileceğinizi biliyosunuz.

maivemelodi_

@ Duygusuz_Gece evet, biliyoruz (:
Reply

isiktakigizem-_

Selam güzel kalpli kardeşim. Biraz rahatsiz edecem ama yine panona benden bir şey bırakayım istedim. Sonuna kadar okur musun bilmem ama...
     
     Bak insanlarda hep kendimizi ararız yani kendimizi gibi görürüz sonra bizim gibi çıkmayınca çok kırılırız. İnsanlar farklıdır evet iyisi kötüsü hiç fark etmez herkes karşındakinde kendini görür. Onun gibi sanar ve inanır, güvenir. Peki o karşımızdaki onun içinde aynı şey geçerli. Her şeyin bir karşılığı vardır demi. İyilikte kötülükte karşılıksız kalmaz. Belki biz göremeyiz ama kalmaz. Her şerde bir hayır vardır derler yaa onun gibi işte her şerde bir hayır arayın...
     
     Kimse kimsenin hayatına tesadüfen girmez kardeşim, bazı insanlar ders bazı insanlar dost olur ama bizi büyüten, geliştiren, hayata hazırlayanlar ders olanlardır. Her dersle bir kez daha yüzleşiriz hatalarımızla. Belki şuan çok üzgünsün, kızgınsın, kırgınsın ama bu senin için en hayırlısı belki o ders seni daha güzel yerlere getirecek neden üzülüp vazgeçiyorsun. Vazgeçmek yakışıyor mu sana?
     
     Vazgeçmek kazanılacak bir zaferi kaybetmektir. Sen kazanacağın savaştan neden vazgeçiyorsun. Diyeceksin savaşı kaybettim bak bence savaşın kaybedeni kazanani olmaz çıkarılan dersler olur. Sen o savaştan bir ders çıkardıysan kaybetmiş bile olsan kazanmışsındır. 
     
     Umutsuz olmaz, hayal et, umut et, vazgeçme hiçbir zaman. Hayatin tadını çıkar iki dakika sonran belli değilken şuan üzülmek niye? Hadi şimdi kaldır başını eğdirenlere inat, dört elle sarıl hayallerine, umutlarına... İmkansız diye bir şey yok sen her şeyi yapabilecek bir güçtesin gücünün farkına var. Neyse ben daha rahatsız etmiyim seni bugünlük bu kadar benden.
     
     AMA SEN UNUTMA VAZGEÇMEK HER DAİM KAYBEDİLMİŞ BİR SAVAŞTIR. UMUTLARINA SARIL, HAYALLERİNE SARIL. ŞİMDİ KOY SURATINA O GÜZEL GÜLÜMSEMENİ. MUTLU KAL! UMUTLU KAL!
     
     SENİ ALLAH RIZASI İÇİN SEVEN BİRİ :)

isiktakigizem-_

Selam güzel kalpli kardeşim. Nasılsın bugün ? İyisindir inşallah yine panona benden bir şey bırakmak istedim okur musun bilmem ...
      
     Güzel kardeşim hep sana umut et, hayal et , vazgeçme dedim. Dedikleriminde arkasındayım her doğan gün bir umut ışığıdır, her gülüş bir savaşmadır, her sevinç kazanılan bir zaferdir. Bak etrafına ne güzel değil mi hayat devam ediyor belki çok kırıldın üzüldün ama yine kırılıp üzüleceğin anlamına gelmez onlar öyle değil mi ?
     
     Aynaya her baktığında karşında vazgeçmeyen, savaşa her daim hazır bir kişi görmelisin. Kaybetmekten korkuyorsun belki ama kardeşim korkuyla yaşanmaz ki, evet bugün, dün birini kaybettin belki ama yarın birini kazanırsın unutma...
     
     Geçmişe takılı kalma geçmiş gitmiş, gelecek belli değil senin için en önemli an şuan , en önemli insan şuan yanında olan kişi , en önemli uğraşınsa şuan yaptığın iyilikler. Yoruldun belki yaşamaktan hayat ağır geliyor belki ama dizlerin ağrıyor diye vazgeçmeye değer mi ?
     
     HAYAT DEVAM EDİYOR , GÜNEŞ HEP DOĞUYOR .ÖYLEYSE YENİ UMUTLAR , YENİ YAŞAMLAR DA VAR. KORKUYLA YAŞAMA YEN KORKUNU . UMUT ET, HAYAL ET, VAZGEÇME!
     
     
     EVET BUGÜN BU KADAR YETER BENCE İMKANSIZLARI GERÇEKLEŞTİRMEK SENİN ELİNDE UNUTMA. YÜCE RABBİM HER DAİM YANİNDA SAVUNMAZSIZ DEĞİLSİN , GÜÇSÜZ DEĞİLSİN. HADİ YÜZÜNE O GÜZEL GÜLÜMSENİ KOY.
     
     ALLAH’A EMANET OL GÜZEL KARDEŞİM. 
     
     SENİ ALLAH RIZASI İÇİN SEVEN BİRİ:)

isiktakigizem-_

@Duygusuz_Gece evet yeterki sen görmek iste
Reply

Duygusuz_Gece

@-karanligimin_isigi :) doğru, umut hep var
Reply