Dragonia37

Mam pytanko, to oto pytanie zadaje wszystkim którzy lubią anime. Więc czy ktoś zna jakieś DOBRE anime??? Zaczynam oglądać jakieś takie i chciałabym zobaczyć więcej. 
     	
     	Licze że mi odpowiecie. Good bye ;)

Dragonia37

Wow, dużo tego. Skorzystam na pewno
Reply

SuijiToto

@Dragonia37 ,,91 Days'' jest ślicznym anime osadzonym w przeszłości, ,,Another'' to z kolei fajny horror, ,,Elfen lied'' jeśli chodzi o pokręconą fabułę, może się spodobać, może nie, ,,Haikyuu!'' ze sportówek moim zdaniem najlepsze, ,,Shingeki noKyojin'' choć szczerze dopiero 2 sezon mnie porwał, przez pierwszy przebrnęłam z przerwami, ,,Naruto'' z tasiemców i w końcu ,,HunterXHunter'' jeśli chcesz się zapoznać z fajnymi klasykami. 
     	 *HXH i Haikyuu najlepsze* ^^
Reply

Dragonia37

@ Yui_The_Fairy Naprawde?! Nie wiedziałam!
Reply

Littledesigner2

Heej ^^
     Zapraszam Cię serdecznie na prolog mojej nowej historii „Primrose".
     Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę i wpadniesz oraz wyrazisz swoją opinię.
     
     Po drastycznych przeżyciach podczas mieszkania z matką narkomanką, bystra Primrose wyprowadza się do swojego zapracowanego ojca, który ku jej wielkiemu zdziwieniu mieszka w dzielnicy zamieszkanej w większości przez ciemnoskóre osoby.
     Dziewczyna rozpoczyna naukę w elitarnej szkole, do której uczęszczają uzdolnione na różne sposoby osoby, wywodzące się z różnych stron świata.
     Czy dawne, straszne wspomnienia na dobre zawładną nowym życiem Prim?
     Ile jednak wolno, kiedy nagle można wszystko?
     
     Pozdrawiam, xoxo ❤️

MaYupp

Hej, z przykrością chciałam cię powiadomić, że moje pierwsze konto, które zaobserwowałaś, od dnia dzisiejszego zostanie już nieaktualne. Tłumaczę sytuację w następujący sposób. Wattpad odłączył moje konto od Facebooka, przez co nie mam już możliwości by zalogować się na konto "Majka7121". Tak, jest już informacja na dawnym koncie, pisze do wszystkich użytkowników, którzy mnie tam zaobserwowali, by niepotrzebnie nie czekali na nowe rozdziały. Dziękuję za uwagę i przepraszam za zaśmiecanie profilu. 

Dragonia37

Nic nie szkodzi, i dzięki za powiadomienie mnie o tym
Reply

Recent Activity