Utworzyłem profil na Wattpadzie, by czytelnikom było łatwiej dostać się do moich opowiadań. Mam nadzieję, że to ułatwi czytanie tym, którzy nie przepadają za Bloggerem.

Jestem założycielem grupy @TwojaOdskocznia

Pragnę jednak zaznaczyć, że nie jestem profesjonalnym pisarzem, a jedynie autorem-amatorem i moje opowiadania nie zostały poddane profesjonalnej korekcie, choć znalazło się kilka osób chętnych do pomocy, za co im serdecznie z całego serca dziękuję, bo pewnie, gdyby nie oni, to moje wypociny byłyby niemal całkowicie nieczytelne.

Pozdrawiam i informuję, że dla każdego autora, to czytelnik i jego szczera opinia są najważniejsze, dlatego zachęcam do pozostawiania komentarzy.
Komentować można w tym miejscu lub na moim blogu autorskim.

To tyle o mnie, odnośnie mojego pisania, a co prywatnie? Prywatnie, to jestem facetem przed czterdziestką, mężem, ojcem, dziadkiem, pracownikiem, pracodawcą, kocham sport, polską muzykę i filmy, które nie są amerykańskimi komediami.

Wracając do pisania... to moja pasja, a jeżeli przy okazji ktoś się z nią zapozna, przeczyta i będzie miał przy tym frajdę, to ja także będę zadowolony. W końcu piszemy i czytamy dla przyjemności, prawda?
  • Wielkopolska
  • JoinedApril 12, 2015Last Message
Dariusz_Tychon Dariusz_Tychon Jan 01, 2019 03:29AM
Obiecałem zakończyć "Paulinę" w 2018 roku. Zapomniałem jednak, że ostatni dzień, to Sylwester. Dziś i jutro opublikuję ostatnie dwa rozdziały. Pozdrawiam i szczęśliwego Nowego Roku!
View all Conversations

Stories by Dariusz Tychon
Jabłka i śniegi by Dariusz_Tychon
Jabłka i śniegi
Nastoletnia Cyntia Montenegro, wywodząca się z sytuowanej rodziny, popełnia niewybaczalny błąd - oddaje swoje...
Autobiografie by Dariusz_Tychon
Autobiografie
Zbiór miniaturek, życiorysów zwykłych ludzi, którzy już dorośli, ale wspomnieniami wracają do początków, do s...
Między alejkami by Dariusz_Tychon
Między alejkami
Daniel jak większość ludzi łapie doła na jesień i ma dużo sił, gdy przychodzi wiosna. To właśnie wraz z jej p...
ranking #12 in starszy See all rankings
5 Reading Lists