Utworzyłem profil na Wattpadzie, by czytelnikom było łatwiej dostać się do moich opowiadań. Mam nadzieję, że to ułatwi czytanie tym, którzy nie przepadają za Bloggerem.

Jestem założycielem grupy @TwojaOdskocznia

Pragnę jednak zaznaczyć, że nie jestem profesjonalnym pisarzem, a jedynie autorem-amatorem i moje opowiadania nie zostały poddane profesjonalnej korekcie, choć znalazło się kilka osób chętnych do pomocy, za co im serdecznie z całego serca dziękuję, bo pewnie, gdyby nie oni, to moje wypociny byłyby niemal całkowicie nieczytelne.

Pozdrawiam i informuję, że dla każdego autora, to czytelnik i jego szczera opinia są najważniejsze, dlatego zachęcam do pozostawiania komentarzy.
Komentować można w tym miejscu lub na moim blogu autorskim.

To tyle o mnie, odnośnie mojego pisania, a co prywatnie? Prywatnie, to jestem facetem przed czterdziestką, mężem, ojcem, dziadkiem, pracownikiem, pracodawcą, kocham sport, polską muzykę i filmy, które nie są amerykańskimi komediami.

Wracając do pisania... to moja pasja, a jeżeli przy okazji ktoś się z nią zapozna, przeczyta i będzie miał przy tym frajdę, to ja także będę zadowolony. W końcu piszemy i czytamy dla przyjemności, prawda?
  • Wielkopolska
  • JoinedApril 12, 2015Last Message
Dariusz_Tychon Dariusz_Tychon a day ago
Mam dla Was trzy super informacje.Podłamała mnie ta jesienna wiosna, ale pożarłem tyle tablet i przedawkowałem chyba wszystkie możliwe syropy dla dzieci, więc jutro nie będzie tragedii i dam radę w...
View all Conversations

Stories by Dariusz Tychon
Saga Gangsterzy by Dariusz_Tychon
Saga Gangsterzy
Wojciech Malinowski jest wykładowcą na uniwersytecie oraz, przy okazji, też niespełnionym dziennikarzem. Prze...
Spróbuj by Dariusz_Tychon
Spróbuj
Kornelia to dziewczyna, która zawiodła matkę. Jako szesnastolatka zaszła w ciążę. Ojcem jej syna okazał się b...
ranking #11 in macierzyństwo See all rankings
Jabłka i śniegi by Dariusz_Tychon
Jabłka i śniegi
Nastoletnia Cyntia Montenegro, wywodząca się z sytuowanej rodziny, popełnia niewybaczalny błąd - oddaje swoje...
ranking #66 in wiek See all rankings
5 Reading Lists