Nolife pisząca opowiadania w szeroko pojętej tematyce fantastycznej i wymądrzająca się innym w komentarzach... Tyle z informacji ogólnych.

Uwaga: dodaję OBSZERNE "książkowe" rozdziały mające po 12-22 strony Timesem 12-stką w Wordzie. Czytelnicy muszą przygotować się na duże bloki tekstu. Dla równowagi - rozdziały będą dodawane rzadko.

Na razie opowiadania "piszą się" dwa.:

- Fan Fiction "FNAF: Formy Życia", gdzie kontynuuję historię znaną z serii, nieco urealniając ją, nadając całości poważniejszego tonu i wyjaśniając (na swój sposób) niektóre wątki. Akcja rozpoczyna się w niedalekiej przyszłość, tj. latach pięćdziesiątych XXI wieku. Całość pisana tak, aby również osoby nieznające serii potrafiły się odnaleźć w historii (jedyna odzywająca się czytelniczka nie zna FNAF'a i nie lubi gier, więc chyba mi to wychodzi).
Bardzo możliwe sceny przemocy, śmierci, wulgaryzmy, tematy moralnie trudne. Połączenie fantastyki, dramatu, powieści psychologicznej + elementy horroru.

- CENA - opowiadanie inspirowane powieściami Lovecrafta oraz grą Pathologic. Miejscem akcji jest położone na obrzeżach cywilizacji, zapomniane przez świat rosyjskie miasteczko Kościokamieniec, którego mieszkańcy będą musieli się zmierzyć z nadchodząca katastrofą oraz tym, co się za nią kryje. Tematy moralnie trudne, sceny przemocy i śmierci. Połączenie horroru, fantastyki + elementy powieści detektywistycznej.
  • JoinedAugust 19, 2019


Last Message
CynicznaCecylia CynicznaCecylia Mar 19, 2021 01:24PM
Kolejna część Form Życia opublikowana. Czy raczej dwie części, bo, wbrew wcześniejszemu oświadczeniu, rozbiłam rozdział na dwie partie. Redakcja własna tekstu sprawiła, że zdałam sobie sprawę, że czt...
View all Conversations

Stories by CynicznaCecylia
FNAF: Formy Życia by CynicznaCecylia
FNAF: Formy Życia
Fazbear Entertainment to korporacja od dekad zarządzająca siecią pizzerii "U Freddyego Fazbeara". J...
ranking #339 in horror See all rankings
CENA by CynicznaCecylia
CENA
Położony na bocznych torach cywilizacji Kościokamieniec wydaje się wymykać burzom dziejowym i katastrofom. Za...
ranking #617 in paranormal See all rankings
ELFY (one-shot) by CynicznaCecylia
ELFY (one-shot)
Krótka historia o tym, skąd się biorą świąteczne elfy. Opowieść pachnąca piernikiem, rozbrzmiewająca świątecz...
ranking #374 in elfy See all rankings
3 Reading Lists