Nolife pisząca opowiadania w szeroko pojętej tematyce fantastycznej i wymądrzająca się innym w komentarzach... Tyle z informacji ogólnych.

Uwaga: dodaję OBSZERNE "książkowe" rozdziały mające po 12-22 strony Timesem 12-stką w Wordzie. Czytelnicy muszą przygotować się na duże bloki tekstu. Dla równowagi - rozdziały będą dodawane rzadko.

Na razie opowiadania "piszą się" dwa.:

- Fan Fiction "FNAF: Formy Życia", gdzie kontynuuję historię znaną z serii, nieco urealniając ją, nadając całości poważniejszego tonu i wyjaśniając (na swój sposób) niektóre wątki. Akcja rozpoczyna się w niedalekiej przyszłość, tj. latach pięćdziesiątych XXI wieku. Całość pisana tak, aby również osoby nieznające serii potrafiły się odnaleźć w historii (jedyna odzywająca się czytelniczka nie zna FNAF'a i nie lubi gier, więc chyba mi to wychodzi).
Bardzo możliwe sceny przemocy, śmierci, wulgaryzmy, tematy moralnie trudne. Połączenie fantastyki, dramatu, powieści psychologicznej + elementy horroru.

- CENA - opowiadanie inspirowane powieściami Lovecrafta oraz grą Pathologic. Miejscem akcji jest położone na obrzeżach cywilizacji, zapomniane przez świat rosyjskie miasteczko Kościokamieniec, którego mieszkańcy będą musieli się zmierzyć z nadchodząca katastrofą oraz tym, co się za nią kryje. Tematy moralnie trudne, sceny przemocy i śmierci. Połączenie horroru, fantastyki + elementy powieści detektywistycznej.
  • JoinedAugust 19, 2019Stories by CynicznaCecylia
Potwornie Magiczne by CynicznaCecylia
Potwornie Magiczne
Magia... Zazwyczaj kojarzy się ludziom z różdżkami, spiczastymi kapeluszami, lataniem na miotłach, sowami poc...
CENA by CynicznaCecylia
CENA
Położony na bocznych torach cywilizacji Kościokamieniec wydaje się wymykać burzom dziejowym i katastrofom. Za...
ranking #921 in horror See all rankings
FNAF: Formy Życia by CynicznaCecylia
FNAF: Formy Życia
Uciekająca od realnego świata w wirtualną rzeczywistość Coleen, wielbicielka cyklu gier "FNAF" zwi...
ranking #569 in horror See all rankings
3 Reading Lists