Cas (właściwie Cassandra Carris Mastero, ale komu by się chciało to wymawiać ;). No właśnie - nikomu. Dlatego wystarczy Cas) - takie małe diabli wiedzą, co. Istota działająca na nerwy większej części społeczeństwa (ta mniejsza, po prostu jej nie zna :P). Co więcej, budzi w nim (społeczeństwie znaczy się ;)) negatywne emocje. Dane potwierdzone empirycznie - nie musi nic robić, żeby wkurzać ludzi i wywoływać u nich chęć mordu, to się dzieje samoistnie.

Jeśli ją znasz, to wiedz, że w poprzednim życiu popełniłeś/łaś jakąś straszną zbrodnię i teraz za nią pokutujesz. Ale spokojnie. Tym razem trafisz prosto do Nieba ;). Pokuta level ekspert.

Cas to fanka mangi, anime, psychofanka Zoro (biedny Glon ;(), superbohaterów, yaoi, miłośniczka zwierząt futerkowych i nie tylko. Maniaczka pisaniny ludzi zdolnych, głównie tych, którzy tworzą fantastykę. Jednak ten warunek nie jest konieczny do tego, by utknęła z nosem w książce, na długie godziny, ignorując Wszechświat. I normalne życie.

Jako istota całkowicie pozbawiona, jakichkolwiek, talentów, większość czasu spędza na nołlajfieniu przed kompem, co by za bardzo nie maltretować postronnych swoją osobą.
Wyznawczyni stwierdzenia, że Starzenie się jest obowiązkowe, Dorastanie opcjonalne.

W zawiązku z brakiem talentu postanowiła, że świetnym pomysłem będzie maltretowanie słowa pisanego własnymi „tworami". Pisuje opowiadania główne yaoi i głównie z uniwersum anime One Piece (szczególne „względy" ma u niej zielonowłosy szermierz Gdyby istniał nie byłby z tego zadowolony. Na pewno).

Jeśli masz jakąś sprawę śmiało pisz. Odpowiedź nadejdzie. Kiedyś.
  • JoinedJuly 28, 2016


Following

Last Message
Cas_Mastero Cas_Mastero Feb 20, 2021 05:08PM
Hej!! Pytanie za 100 punktów! Czy są tu fani Good Omens?? Pytam z ciekawości, bo sama się tym jaram, jak Magnus w Sephorze .
View all Conversations

Stories by Cas Mastero
Utracona niewinność by Cas_Mastero
Utracona niewinność
Pewnego dnia, do biura agencji ochrony Shadowhunters, przychodzi znany producent filmów dla dorosłych - Rapha...
+16 more
Walę Tynki by Cas_Mastero
Walę Tynki
Pierwsze Walentynki Maleca :).
ranking #28 in randka See all rankings
Deszcz by Cas_Mastero
Deszcz
Crowley nienawidzi deszczu. Zawsze kojarzy mu się on z Edenem i pewnym Aniołem, do którego poczuł coś, czego...
ranking #24 in deszcz See all rankings
1 Reading List