Welcome :) 
Som rada, že ste zavítali aj na môj profil. Začnem asi tým, že vám niečo osebe prezradím :)
Moje meno je Kamila :)
Mám 16 rokov :)

Na Wattpade som už rok a zisťujem, že sa mi táto stránka dosť páči :)
Niekedy ma štve to, keď na Wattpade nájdem skvelý príbeh, ale akosi mu nikto nevenuje pozornosť. Ten čo to píše si potom prestane veriť a ďalej už nepíše alebo príbeh zmaže. A pritom je tu niekto kto tento príbeh číta a dokonca si ho aj obľúbil.

No chcem tým povedať, že aby ste milý ľudkovia dali vedieť nejakým spôsobom, že sa vám príbeh páči. či už dáte vote alebo coment dokonca aj súkromná správa by potešila (Aspoň mňa ). Lebo je tu veľa čítaťeľov, ktorý príbeh čítajú, ale ani za nič nenechajú žiadnu reakciu.

Odkiaľ ma potom ten čo to píše vedieť, že jeho príbeh je dobrý a, že niekoho zaujíma ?

Podľa mňa by sa ľudia na wattpade mali podporovať. Prejavovať záujem o príbehy aj o tie čo majú menej prečítaní. Nemali by ste odsúdiť príbeh za to, že aha tu je iba 30 prečítaní tak to radšej neotváram to nieje dobré, lebo toto je obrovská chyba.

Myslím, že sa nájdu ľudia ktorý so mnou budú súhlasiť. Keby tu naozaj bola vzájomná podpora a úprimne vyjadrovanie názorov k príbehom bol by wattpad o mnoho lepší :)

Každý kto píše má rád ten pocit keď niekto pochváli alebo ohodnotí váš príbeh . Je to príjemný pocit, že vaša práca za niečo stojí. Preto to berte takto: Ak čítate príbeh, ktorý sa vám páči napíšte hodnotenie alebo aj vote ved ten, čo to píše chce tiež zažiť ten príjemný pocit.

K tomu mám ja svoje heslo : Robte to čo chcete aby robili vám :)
Takže to je asi všetko, kto chce ešte niečo vedieť pokojne mi napíšte do správy :)
  • Slovensko
  • JoinedJanuary 26, 2016


Last Message
Camilaapreeslay Camilaapreeslay Sep 24, 2017 06:12PM
Ahojte :) Chcem vás len poprosiť o prečítanie môjho prvého príbehu na Wattpade. Niesom ešte veľmi skúsená, ale snažila som sa. Budem rada ak prečítate a ohodnotíte. Dopredu vám naozaj ďakujem ak sa n...
View all Conversations

1 Reading List