I decided, very early on, just to accept life unconditionally 😁
I never expected it to do anything special for me,
It just happened to me without me ever seeking it.💞
  • Home 👅
  • JoinedMarch 31, 2018


Last Message
Buzeqeshja Buzeqeshja Mar 31, 2018 06:09PM
A ju pelqen historia " Te jesh vetvetja " ?
View all Conversations

Stories by Buzeqeshja
Asgje nuk eshte si me pare by Buzeqeshja
Asgje nuk eshte si me pare
Edhe pse jeta me ka perballur me shume sfida une vazhdoj te luftoj per familjen dhe njerezit qe i dua. A ju k...
ranking #266 in drame See all rankings
Te jesh vetvetja by Buzeqeshja
Te jesh vetvetja
Kjo histori flet per nje vajze 18 vjecare e cila quhej Dorisa. Ajo vjen nga nje familje e pasur. Dorisa ishte...
ranking #32 in histori See all rankings
1 Reading List