BlacknWhitexo

Yıkımın İzlerine yeni bölümü dün yükledim. Fark etmemiş olanlar için yeniden bir bildiri göndereyim dedim. İyi okumalar!

GneAdrian

Türk Dili ve Edebiyatı mı okuyorsun? 

BlacknWhitexo

 Okumak isterdim aslında ama hayır. Zaten sadece Türk Dili ve Edebiyatıyla da yetinemezdim okusam. İngiliz, Rus ve Fransız edebiyatlarına da giderdi kafam. Bu konudaki bilgi ihtiyacımı elimden geldiğince bu milletlerce yazılmış eserleri okuyarak gideriyorum şimdilik. 
Reply

DemetAkalin3

Yazarım oncelikle tesekkurler boyle guzel kitaplar yazdıgın icin yıkımın izlerine yeni bolum gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. İnanılmaz derecede guzel bir konusu var kitabın ve bolumler gec gelince acaba kitap oldu mu diye korkuyorum. Korkumun sebebi kitap olursa Turkiyede yasamadıgım icin hic bir sekilde kitapı okuyamıyacam ve cidden uzucu
     Arkandayız. Bolum yazmaga devam et. Hala burada boyle kitapların olması cok sevindirici.Seviliyorsun Yazarım♥

BlacknWhitexo

Yıkımın İzlerine yeni bölümü dün yükledim. Fark etmemiş olanlar için yeniden bir bildiri göndereyim dedim. İyi okumalar!

belinsudogan

Şey,kusurlu mekanizmalar daha ne kadar süre askıda kalacak ? :)

BlacknWhitexo

@belinsudogan Teşekkür ederim, umarım. ^^
Reply

belinsudogan

@ BlacknWhitexo çok sevindim bu habere ve umarım zaman iyi şeyler getirir :)
Reply

BlacknWhitexo

@belinsudogan Planım sınav geçtikten sonra tamamlayıp bir yayıneviyle görüşmek aslında. Zaman ne getirir bilemiyorum tabii yine de. ^^
Reply

BlacknWhitexo

Bu sefer güzel bir haberle buradayım. Sonunda Yıkımın İzleri'ne bölüm yazmaya devam etmeye karar verdim! Evet, hâlâ çalışmam gereken bir üniversite sınavı var fakat yazamıyor olmak canımı fena hâlde sıkıyor ve bu sıkıntı öyle güçlü ki, ikisini bir arada götürmek gibi delice bir fikre kapıldım. Kafamda Bölüm 5'in bir taslağını oluşturdum ve en kısa zamanda eskisi kadar güzel bir bölüm yazmak ve sizlerle paylaşmak için can atıyorum. Bölümün geç kalmaması için yalnızca paslanmamış olmayı umut edebilirim. Şans dileyin!
     
     Bu arada yazdıkça gelecek olan bölümden alıntıları Twitter hesabımdan paylaşmaya çalışacağım. Tıpkı eski zamanlardaki gibi. Takip etmeyi ya da arada bir göz atmayı unutmayın. Bölüm gelene kadar hafızanızı tazelemek isterseniz, şimdi tam sırası. ^^
     
     Twitter adresim: https://twitter.com/blacknwhitexox

ecelif_2703

@ BlacknWhitexo Çok sevindim gerçekten wattpadde en beğendiğim yazarlardan birisin ve farklı bir tarzın var. Umarım iki işi bir arada goturebilirsin.
Reply

kyuzizi7

@ BlacknWhitexo Yaa şuan mutluluktan dans edebilirim. Hoşgeldin uzun zamandır bekliyordum. Beni mutlu ettiğin için çoook teşekkür ederim.:)
Reply

-IremSengul-

Bol şanslar
Reply

BlacknWhitexo

Herkes Yıkımın İzleri'ne bir bölüm bekliyor biliyorum ama kafamı o kadar toplamam mümkün değil, sanırım. Yine de eğer uzun zaman sonra benim kalemimden bir şeyler okumak isterseniz, bloğumda paylaştığım çeviriler ve edebiyat üzerine olan yazıya bir göz atabilirsiniz: http://birkalpatisliksurede.blogspot.com.tr/2017/11/medeniyetlerin-besigini-tngr-mngr.html

-IremSengul-

@ BlacknWhitexo Artık kafanı toplayıp Yıkımın İzleri'ne yeni bölüm gelmesini bekleyeceğiz. Senin kaleminden bir şeyler okumak iyi gelecek. Teşekkür ederim/z.
Reply

Recent Activity

BlacknWhitexo commented on Yıkımın İzleri (Ölü Doğanlar Serisi #2) - Bölüm 5: Küller ve Alevler