Merhabalar, Barış'ın profilindesiniz.

Ben Pamela. Onun karakterlerinden biriyim. "Örgüt" isimli hikayesinin yardımcı karakterlerinden. Size onu ben tanıtacağım.

Barış nasıl biri?

Biraz (!) sıradışı. Tamam, aslında oldukça sıradışı. Mantıklı fikirler ürettiğine şahit olsam bile bir çok kez de kendiyle çeliştiğine tanıklık ettim.

Mesela;

"Ya beyaz, ya siyahtır." der. Bunu da hikayelerine "Ya hayal, ya gerçek." diye yansıtır. Ama hayal ürünü olan bizlere gerçekmiş gibi davranır.

Bunu nasıl yapıyor bilmiyorum. Ancak bize bile "gerçek" olduğumuzu inandırdığı oluyor. Bu, özellikle bizim için, çok ince bir davranış. Ancak bazen bunu çok ileri götürdüğü oluyor. Bizimle konuştuğunu falan hatırlıyorum.
Tabi bu, yine bizim için ince bir davranış olsa da onun için endişelenmeye de başlıyoruz. Hatta, bana karşı bir şeyler hissettiğini de düşündüğüm oldu. (Bunu ona söylemeyin.)

Düşündüm de, Barış'ı boş verin.

Biz karakterlerin tek arkadaşı Barış değil. Bazı okuyucular var ki, bize inandıklarını hissedebiliyoruz. Onlara buradan bol bol sevgilerimizi yolluyoruz ve elbette yeni dostlarla tanışmayı da çok istiyoruz.

Yerimiz belli, Barış'ın paragraflarında sizleri bekliyoruz!

Pamela CLARK -Örgüt-
  • JoinedDecember 20, 2014Last Message
BarBerkayPeksa BarBerkayPeksa Mar 15, 2016 09:29PM
Ufak bir duyuru: Sınavlara hazırlanmaktan dolayı hikayelere vakit ayıramıyorum ve ayıramadığım için yarım kaldıklarımdan da koptum. Bu sebepten dolayı yarım kalmış hikayelerimi yayından kaldırmaya ka...
View all Conversations

Stories by Barış Berkay Peksağ
TERS SAVAŞ by BarBerkayPeksa
TERS SAVAŞ
"Boynundaki de ne?" diye sordu yeşil gözlerini ona dikerek. "Bu mu?" dedi Tobias turuncu...
ÖRGÜT by BarBerkayPeksa
ÖRGÜT
Felsefe profesörü Arnott Kowalski öğrencisinin ona sunduğu teklifi kabul etmesi durumunda olacakları asla tah...
KARANLIK: UYANIŞ by BarBerkayPeksa
KARANLIK: UYANIŞ
Karanlık. Geçmişim karanlıktan ibaret. Işık tutarsam ne göreceğim? Güzel bir mazi mi? Yoksa yine karanlığın...
2 Reading Lists