Przeszukując cały internet, w poszukiwaniu niewiadomej, po prostu czegoś co odciągnie moje myśli na inny tor, niż moje niedoskonałości. Trafiłam tutaj. Dołączyłam w ten sposób do społeczności osób, o podobnych zainteresowaniach co moje. Pisarzy, artystów, krytyków, osób z ogromnym talentem i potencjałem. Więc, co tutaj robię? Sama tego do końca nie wiem, nie potrafię nawet określić, czy na pewno tutaj pasuje. Czy nie jestem tylko puzzlem, zagubionym wśród innych układanek, przekładanym jedynie z miejsca na miejsce? Właśnie tak się czuje. Czasem lubię wierzyć, że jestem częścią właśnie tej układanki, brakującym ogniwem. Elementem, który łączy wszystko w spójną całość. 
Co można wywnioskować z tego opisu? Nie wiele.
Jednak mama nadzieję, że mimo mojej specyficznej osobowości i usposobieniu, nie zniechęcisz się do mnie jak i moich powieści.
Cały mój profil składa się z najróżniejszych dziwactw. W mojej bibliotece prywatnej znalazł/znalazła byś, mieszankę wybuchową.

Fanfiction o 1D i poszczególnych shipach, romanse hetero, wattpadowe kryminały, dużo Muke'a. Uwieńczeniem mojej wattpadowej biblioteczki są przede wszystkim wyciskacze łez. Lubię się wzruszać, choć nienawidzę smutnych zakończeń. Ironia losu? Chyba tak, bo to praktycznie jedyne zakończenia, które napotykam podczas wędrówki po dziełach na tym portalu.

Podsumowanie? Niezbyt miła osoba, o duszy artystki ukrytej gdzieś pod za dużymi, niezbyt ładnymi swetrami i szkłami okularów, której wada wzroku nie pozwala nawet na odczytanie liter z leżącej naprzeciw książki. W połączeniu z niezbyt atrakcyjną aparycją i brakiem śmiałości do wszelkich spraw z poza sfery literackich powieści. Czego chcieć więcej?

Może innej użytkowniczki zarządzającej tym zabałaganionym profilem.

Pokój bez książek to jak ciało bez duszy. ~Gilbert Keith Chesterton
  • Gdzieś, nie wiadomo gdzie...
  • JoinedMarch 2, 2016


Last Message
Azalias123 Azalias123 Jan 06, 2018 04:29PM
Emm, hej!Dawno nie pisałam, żadnych notek, ale mam ważną informacje.Wraz z szanowną @SugaToBog stworzyłyśmy wspólnie książkę, która ukazała się na jej profilu.Jeśli chodzi o moje planowane książki...
View all Conversations

Story by Życiowe Beztalencie
Zawsze blisko ciebie...Until Dawn (AshleyxChris) | Zakończone by Azalias123
Zawsze blisko ciebie...Until Dawn...
Opowieść o dalszych losach bohaterów po strasznej nocy na górze Blackwood. Czy po tak traumatycznych przeżyci...
13 Reading Lists