Kocham pisać. Muszę pisać, bo inaczej obrazy podsuwane przez mój mózg zalałyby mnie jak tsunami. Przelane na papier nie mają już tej niszczycielskiej siły. Przez lata pisałam do szuflady. W 2017 r. odkryłam świat fanfiction i wciągnęłam się w niego bez reszty. Publikuję po polsku i po angielsku - mam blogi na platformach https://niesmialek.blogspot.com/ (PL) i https://arolla-pine.tumblr.com/ (EN). 
W 2018 roku wydałam pierwszą książkę z historią oryginalną - polecam "Przeczucia"! To opowieść o przyjaźni i o pierwszej miłości. Czy to możliwe, że będąc zakochanym z wzajemnością, nie udaje się znaleźć nici porozumienia? Może tytułowe Przeczucia przez duże "P" pomogą w znalezieniu ścieżki do siebie?
Obecnie pracuję nad kontynuacją "Przeczuć" i z każdym dniem kocham tę historię bardziej...
* * *
I love writing. In fact, I have to write, otherwise the images suggested by my mind would flood me like a tsunami. Translated into words and saved on my computer, they're no longer so dangerous for me. I used to be an unpublished writer for years. A year ago I discovered the fanfiction and I found my place in this world. I publish in Polish and English - I have blogs on https://niesmialek.blogspot.com/ (PL) and https://arolla-pine.tumblr.com/ (EN).
In 2018 I published my first book with original fiction - 'Przeczucia' is available in Polish only so far. I'm working on translation into English. Every love story, especially when the feelings are mutual, is worth to tell... The Hunches written by capital letter will be more than needed in case when there are some unreasonable obstacles to be together.
I'm writing the sequel of 'Przeczucia' and I've already fallen in love with this story...

Follow me:
https://www.facebook.com/LenaKlimka/
https://www.instagram.com/lena.klimka.official/
https://twitter.com/lenaklimka
  • Kraków
  • JoinedAugust 15, 2018Last Message
Arolla_Pine Arolla_Pine Jul 18, 2023 07:49PM
Cześć!Widzę, że jest Was tu 1,5 tysiąca! Wow!Dziękuję, że jesteście tu ze mną!Hey there!I've just realized that my account got 1,5k followers! Thank you so much for being here with me!Lena
View all Conversations

Stories by Lena Klimka
Niezobowiązująca kawa by Arolla_Pine
Niezobowiązująca kawa
Znana z opowiadania „Nić Jadwigi" Jadzia Górska znalazła swój skarb, idąc po nitce zostawionej przez taj...
ranking #120 in pierwszamiłość See all rankings
Nić Jadwigi by Arolla_Pine
Nić Jadwigi
To już czwarte wakacje spędzane w Jastrzębiej Górze przez rodzeństwo Górskich. Tym razem Elka zostaje w Krako...
ranking #3 in słoneczniki2020 See all rankings
Ta Noc by Arolla_Pine
Ta Noc
Od wydarzeń opisanych w książce pt. „Tamten Dzień" minęły trzy lata. Przez ten czas Marinette i Adrien u...
ranking #21 in dlamłodzieży See all rankings