AnoykoAoi

Mam urodziny 

natan_chan

@ AnoykoAoi
     	 JEJU PRZEPRASZAM, ŻE PO CZASIE, ALE NIE BYŁAM AKTYWNA PRZEZ DŁUŻSZY CZAS
     	 Wracając, życzę Ci powrotu do zdrowia (bo z tego co się orientuję nie jest u Ciebie najlepiej jeśli o zdrowie chodzi, chociaż wsm nie mam pojecia co Ci dokładnie jest), spełnienia wszystkich marzeń i wszystkich innych rzeczy, które mogłyby uczynić twoje życie dużo przyjemniejszym. Wszystkiego najlepszego! <3 
Reply

hope-woorld

@AnoykoAoi mam zapłon misia koali, wszystkiego najlepszego!
Reply

Xiaowyjdzzamnpls

@ AnoykoAoi SPOZNIONE WSZYSTKIEGO NAJ 
Reply

QLilyQ

cudowny opis

Bayka_

Bardzo bym chciała przeczytać jeszcze raz książkę "kim jesteś" to była najlepsza książka jaką czytałam 

natxqa96

wracam chyba po raz 5 żeby przeczytać „Rubin” siędzie na wattpadzie od 2015 roku i nie trafiłam do tej pory na coś tak dobrego jak twoje książki!! nawet czytając fanfiction zagranicznych autorów nie byłam pod takim wrażeniem❤️ nie wiem jak to robisz ale twoje opowiadania mają to coś, co sprawia, że chce się więcej i więcej!! dziękuję, że mogłam trafić na coś tak pięknego❤️

AnoykoAoi

No to bardzo fajno, mnie miło mnie
Reply

loonzone

gdzie sa twoje ksiazki wtf

parkblanka

Chciałam przeczytać trzeci raz książkę "Kim jesteś?", ale jej nie ma. Najlepsza książka na Wattpadz'ie jaką czytałam <3 Przywrócisz ?

Brysiq

@ parkblanka też czytałam, byłam w połowie książki i została usunięta :(
Reply

Misienia_z_123

Kiedyś czytałam 2 części ,,Kim jesteś?" I chciałam sobie te książki przeczytać bo znajoma dała mi cynk że jest 3 część a nie widziałam o tym wcześniej, a te książki czytałam dosyć dawno i zastanawiam się czy nie myślałaś na przykład nad przywróceniem tych trzech części, była bym wdzięczna gdybyś tak zrobiła ponieważ bardzo mi się podoba w jaki sposób napisane były te książki i z wpisów innych użytkowników widziałam że pisałaś jakieś inne więc gdybyś tamte również przywróciła to z chęcią bym je przeczytała.

little_sad_bitch_

Guma do żucia – rodzaj słodyczy przeznaczony do żucia, a nie łykania. Wykonywana jest z masy gumowej, cukru pudru i syropu skrobiowego, substancji aromatycznych, smakowych i barwiących. W zależności od użytej gumy, dzieli się na zwykłą i balonową. 

ktosfajny0

przywróć książki prooszeeee

Butla_cat

Czemu usunęłaś najlepsze książki kurde