eIifay

Merhaba:) mahzen basıldığında onu kolaylıkla bulabilecek miyiz? Veya hangi mağazalarda bulabiliriz?

eIifay

@ lia-laya   bu arada söylemeden edemicem hayatımda okuduğum en güzel kitaptı bir sürü kitap okudum ama en sevdiğin kitap ne diye sorduklarında cevabım hiç bir zaman değişmiyor ve değişmicekte mahzen okudum 1 numaralı en iyi kitaptı:)
Reply

YouAdx

Merhaba, eski hesabıma bakayım neleri okuyor muşum önceden diyerek bir bakındım. Ve okuduğum tek düzgün kitap Mahzen! Çok çok severek okuduğumu hatırlıyorum, kurguyuda hatırlıyorum  ama sanırsam karakterleri biraz unuttum. Dışarıya çıktığım zaman ilk işim Mahzen'i satın almak olacak. İkinci kitabı heyecanla beklediğimş söylememe gerek yok heralde :') bu arada bu kitabı çok fazla bilenin olmamasına üzülüyorum. Saçma sapan kötü çocuk masum kız hikayeleri milyonlara ulaşırken, Mahzen ve Mahzen gibi nice kitapların hakettiği kitleye ulaşamaması gerçekten haksızlık. Neyse seni seviyorum kendine iyi bak Allwie..

Ashley_Chris

Merhaba Şevval Abla. Bu mesajı aslında bir teşekkür olarak yazmak istedim. İyiki senin kitaplarını keşfetmişim. Mahzen'i , Soul'u , Elektro Kalp'i. Her biri o kadar mükemmel ki. 2 sene önce ki kitap fuarında dolaşırken Mahzen'i bulmamla çığlık atmam bir olmuştu. Ben kitabı aldıktan bir kaç gün sonra sen bir duyuru yapmıştın,  Kocaeli Kitap Fuarı'na imza için geleceğini. O kadar heyecanlanmıştım ki. Ama heyecanım kursağım da kalmıştı gelmemiştim ve çok üzülmüştüm. Sonra Instagram hesabını bulup takip etmeye başladım. Senin bana geri takip yaptığını ve üstüne bir kaç fotoğrafımı beğendiğini görünce çok mutlu olmuştum. Daha önceden de çoğu yorumuma cevap vermiştin. Beni ne kadar mutlu ettiğini tahmin bile edemezsin. Cidden bunların hepsi için sana çok teşekkür ederim. Bunlarla bile beni o kadar mutlu ettin ki. Wattpad'de en sevdiğim yazarsın ve sanırım hep böyle kalacaksın. Umarım Mahzen 2 de basılır ve sen yine buraya imza için gelirsin. Bu sefer kesinlikle geleceğim. Bana böyle güzel dünyalar sunduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın.

Allwie

@Ashley_Chris Bunu şu an gördüğüme inanamıyorum. İyi ki senin gibi az ve öz okuyucularım var. İyi ki sen varsın. Yorumun için ne kadar teşekkür etsem az... Bu kadar geç gördüğüm için lütfen kusura bakma. Bolca kalp! ☺☺
Reply