Single💔
Bandana girl
Ig: hatakeberlova
Romantic
Focení📸
Kreslení✏️
Spánek 🛌
Music🎶
A samozřejmě zde nesmí chybět čtení jak tady na Wattpadu tak i normálních knih.

Jen zlomená dívka která se snaží, aby její život nebyl tmavý jako její pokoj se zhasnutými světly, který osvětlují pouze dvoje světýlka, záře z telefonu a občas televize, notebook či občas ten západ slunce, který tak ráda fotí, ve kterém tráví většinu času.

Ale někdy je temno lepší než světlo.

Proč zlomená?
No ono je těžké žít na světě, na kontinentu, ve státě, v kraji, v okresu, městě kde Vás dětská ve škole šikanují, přezdívají 'depkařka' jen, protože ve třídě se bavíte hlavně s jedním člověkem, nosíte hlavně černou, s nikým se moc nebavíte a jdou Vám jako jediné předměty angličtina a němčina.
Jako ano v naší skupině na jazyky se cítím mnohem lépe než ve vlastní třídě, protože se se mnou všichni ve skupině normálně baví a ne není to jen kvůli tomu abych jim pomohla s úkolem, či dala opsat z pracovního sešitu správně svičení nebo dokonce pomáhala při testu. V té skupině si ze sebe děláme srandu, smějeme se spolu.
Ale už moc 'žvaním'.Teď k mému profilu zde na Wattpadu.

Mám rozepsaný příběh o mně mích vtipných Story či se mi staly s přáteli.
Psala jsem před tím ještě jeden příběh, ale ten jsem se rozhodla smazat.


Takže u mích příběhu nebude mi vadit když opravíte hrubku nebo překlep, ale zase ne že se kouknu na příběh a tam bude triliarda komentářů o hrobkách atd.😂

TEDA POKUD TY PŘÍBĚHY BUDE NĚKDO ČÍST🤷.
  • JoinedApril 26, 2020
2 Reading Lists