Aailes

Link do konkursu na opowiadanie do antologii Walentynkowej: http://ailes.pl/Konkurs-Valentines-Day/

Aailes

Organizujemy kolejny konkurs! Tym razem czekamy na Wasze opowiadania inspirowane Walentynkami! Nie ograniczamy się do konkretnego gatunku, więc z chęcią przyjmiemy zarówno romanse, jak i horrory, kryminały, komedie etc. Puść wodze wyobraźni i stwórz opowiadanie, które zadziwi nas wszystkich! Termin przyjmowania zgłoszeń to 31.10.2019. Zwycięskie opowiadania zostaną opublikowane w naszej Antologii Walentynkowej, która ukaże się drukiem nakładem wydawnictwa WasPos. Szczegółowy regulamin i konkretne wytyczne odnośnie formatowania tekstu znajdziecie na naszej stronie: http://www.ailes.pl/Konkurs-Valentines-Day/?fbclid=IwAR3rOYL9NcajZp5mGeVlxcfiNr7n3YGLCOOvBCEmzIOruDhEc9rdoBNFs9s

caramines

@ Aailes @lettheya chyba spróbujemy.
Reply

CharityLarsen

@ Aailes interesujące... Chyba spróbuję napisać. XD
Reply

MonicaMargaret

@Aailes, chyba się skuszę... 
Reply

Aailes

Cześć Kochani! 
     Macie ochotę na niebanalny romans z kryminałem w tle? 
     Już 25.05 w księgarniach ukaże się książka "Architektura uczuć" od @Meg_Adams i Wydawnictwa NieZwykłe.
     Serdecznie polecamy! 
     Autorkę możecie spotkać na Targach książki w Warszawie w dniu premiery czyli 25 o godz. 14-15.30 na stanowisku Wydawnictwa. Będą książki, gadżety i dużo uśmiechu! 
     Wszystkie szczegóły na profilu Meg.
     Opis:
     Kiedy David Arnaud, światowej sławy architekt, przyjeżdża do Polski, aby zrealizować prestiżowy projekt, nawet nie podejrzewa, że ta wizyta na zawsze odmieni jego życie. Niezdolny do miłości i nieskory do kompromisów mężczyzna zostaje zmuszony do współpracy z odważną i zadziorną Oliwią. Początkowa niechęć przeradza się w zmysłową grę o dominację, nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. David jednak skrywa tajemnicę, która może sprowadzić na nich śmiertelne niebezpieczeństwo. Wplątany przez przyjaciela w brudne porachunki, nieświadomie stawia na szali życie zarówno swoje, jak i Oliwii.
     
     Czy dwie skrzywdzone dusze będą w stanie pokonać przeciwności losu? A może skrywane sekrety sprawią, że wszystko runie niczym domek z kart?
     
     przedsprzedaż:
     https://www.empik.com/architektura-uczuc-adams-meg,p1223496971,ksiazka-p

pulvis_de_caleo

Czy w tym roku będzie edycja Ailes Award? 

AnnaTuziak

@pulvis_de_caleo , powinna się odbyć, chociaż strasznie dużo się u nas dzieje. Już wkrótce ukaże się kolejna antologia. Wielu członków grupy wydaje swoje powieści w różnych wydawnictwach i oczywiście szykowane są kolejne projekty. Ale postaramy się zrobić kolejną edycję, tym bardziej, że w tym roku minie 7 lat od powstania grupy :)
      Postaramy się teraz dawać częściej znać co się u nas dzieje, ponieważ trochę to zaniedbaliśmy :)
Reply

Aailes

Hej, hej, heloł, kochani! 
     Przychodzimy z małym co nieco, nowościami, z których możecie skorzystać. Przede wszystkim kto jeszcze nie widział drugiego numer gazetki @Click_It_PL, koniecznie niech nadrobi, oto link: https://www.wattpad.com/story/164570142-kawa-na-%C5%82aw%C4%99
     
     Dodatkowo magazyn poszukuje nowego grafika, więc jeśli zajmujecie się tym, wiecie, że potraficie, powinniście skorzystać z okazji i zgłosić się ;) Zasady są proste:
     - zgłaszać się można do 23 listopada 
     - zostaną przyjęte 2 osoby
     - maila ze zgłoszeniem należy wysłać pod adres: magazynclickit@gmail.com z załączonym portfolio, kilkoma informacjami na swój temat np. imię, zainteresowania, wiek oraz link do profilu na Wattpadzie. 
     
     Po więcej informacji kierujcie się na profil magazynu! :)
     A dla naszych odbiorców polecamy również przeczytanie najnowszej recenzji "MDS: Miłosne Rewolucje": https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Flubimyczytac.pl%2Fksiazka%2F4851954%2Fmds-milosne-rewolucje---grupa-ailes%2Fopinia%2F48879514%3Ffbclid%3DIwAR1zwu58Uam1XgPg47qpAjaZZpLbfGk41m0xQUWIKBPitKuxS1fOKwUx_wA%23opinia48879514&h=AT2cHrWe9wNkU2mNeMIyanf1YdIljgETnf_NTiv5ooxKiZ7CMM-fdxth7OdDiBs1X7a59VYXN6CqJaXT0-ygwlDwe-3K7PA0NBcDLmCeBIbqndflBt733-0