0nsraa

SAREN 22. Bölüm yayında size emanet. Keyifli okumalar. ❤️

0nsraa

Saren 10K olmuşşş <3 Okuyan, seven, sevmeyen herkesin gözlerine sağlık. Küçücüğüz ama inanıyorum kocaman olacağız. Teşekkür ederim... 
     
     Normalde yeni bölümden bir gün önce instagrama alıntı atarım ama 10K özel bugün atacağım. İnanın 22. bölüm için çok heyecanlıyım. <3<3

0nsraa

Bir diğer konu da SAREN. 
     
     Okuyanlar bilir Sare'nin omuzunda ki "ben"i. Ya bak çıldırıyorum bunu yazarkende sjsjsj Ben bunun taslağını Mayıs'ta yazdım. Haziran'ın sonunda tanıtımı attım. Arkadaşlar benzettiğiniz kitapla uzaktan yakından alakası yokki ben bunu ondan önce yazdım ya aklınızı mı çıldırdınız. Allahtan kayıtlarım var. 
     
     Ya sırf Sare'nin lekesiyle alakalı diyaloğu attım, kırk yılda bir videom tuttu onu da tokSİK kitle şikayet edip kaldırttı ya. Kendinize gelin. Bahsi geçen kitabı sizin yüzünüzden okumuyorum bile ve alakasız abi, çok alakasız ya. İçini bilmeden sen neyi kıyas ettin can cağnım!
     
     Onlar yüzünden bölüm yazamıyorum, şaka gibi. Sırf birileri tanınıyor diye bir başkasının emeğini ezmeyin rica ediyorum. Saren'de ki tüm olaylar, eylemler, özellikler ve birçok şey önceden yazıldı, kayıtlı.
     
     Kitap içinde Sare için bir özellik değil o "ben". sırf o iz için yazdım ben kitabı ya. bahsettiğiniz şeyden de çok önce yazdım. bir video izleyip içini bilmediğin şey nasıl suçluyorsun? 
     
     O kadar bağımlı ki duruma bir de şikayet ettirmişti ya. Yapmayın canlarım, yapmayın güllerim. Ben gergin bir insanım zaten beni germeyin ve sosyal medyalarımda defolun :D 
     
     Bu arada iki kitabımıda son ana kadar okuyan herkesi bissürü öpüyorum. sjsjssj sizi unutmadım <3

0nsraa

Birkaç gündür yazacağım, yazmıyorum ama tiktokta bir videomun şikayet edilip kaldırılması son noktam oldu. 
     
     Öncelikle SINIR ÜÇ.8 CM'i yeniden yazıyorum. Kitapta değişen tek şey olay örgüsü! bakın en son bölümü alıp ilk bölüme yazdım. Bunun gibi. Ve karakterleri daha detaylı yazıyorum. Benim ilk kitabım olduğundan eksik kaldığım çok nokta da vardı. Onları gidermeye çalışıyorum. 
     
     Ben kitabımı yeniden yazıyorum ama karakterlerin KENDİNE HAS özellikleri, eylemleri aynı. Bir kesitte gördüm sözde meşhur (!) bir yazar bendeki bir olayı aynen almış yazmış ama devamı da aynı ilerlerse sıkıntı. Özellikle takip edeceğim.
     İLHAM OLAYINA TAMAMIM. OLABİLİR HERKES BİR ŞEYLERDEN İLHAM ALIYOR AMA BU DURUM BAŞKA. Ben kitabı silmedim. Sadece yeniden yazıyorum ve o olayı da yazacağım. İki gün sonra bana gelip "Aaaa bu kitapta da vardı" derseniz kötü olur. Bende her şey tarihleriyle kayıtlı. O kişi de İKİ HAFTA falan olmuş yazalı. Benim bir avuç kitlem var, nereden gördün anlamıyorum da yani. 
     
     Burada ben ve benim gibi minnak kitlesi olan yazarlar suçlanılır gibi parmakla gösteriliyor. Karakter hasta olsa diyecekler ki bu da hasta oldu. bunun gibi basit örnekler arkadaşlar. ne demek istediğimi anlayın diye detaylı açıklıyorum. 
     Ama sendeki bir olay birebir alınıp yazılıyor ama sende görülünce "Sen aldın" olacak. Çocuk gibi geldim şurada sen ben davası yapıyorum ya! 
     
     İki gün sonra gelip, başka platformda da burada da "BU Kitapta okumuştum" demeyin. Kapak gibi tarihleriyle bölüm atarım kalırsınız.

0nsraa

@bubununfezasi Yaa güzel kalbini severim. Çok teşekkür ederim ❤️
Reply

bubununfezasi

O kadar toksik, beynini kullanamayan insanlar ki kızmaktan ziyade üzülüyorum onların o hallerine... Her zaman yanındayım, destekçinim; sakın haklı olduğun konularda geri adım atma ve yazmaktan da uzaklaşma. İt ürür kervan yürür derdi canım ananem; sen bilindikçe, güzel işler yaptıkça taşlayanın da artacak bu yolların yazgısı bu. Sakın kızıp inandıklarından taviz verme, elimden gelen her şekilde ben de yanındayım ❤
Reply

DilaAltnta

@ DilaAltnta  bir şey değil desteklerim söylediklerini arkadayım. güçlü yazarlarım :-) 
Reply

0nsraa

Birkaç gündür Saren’in tanıtımına oy verenler devamını neden getirmiyor ya shsjs okumayacaksınız başta da oy vermeyin, okuyorsanız kendinizi belli edin : D

0nsraa

Maalesef haklıyım ❤️ :) 
Reply

DilaAltnta

@ Dilanaltın aynen öyle kız. Haklısın ♡♡
Reply