Bir Damla Aşk ("AŞK'ın Yolu Bir" Serisi #2)

Bir Damla Aşk ("AŞK'ın Yolu Bir" Serisi #2)

4.5M Reads 192K Votes 83 Part Story
Aslıhan Akagöz By AslimAk Completed

Karşısındaki adamın gözlerinin içine baktı onu anlamaya çalışarak; ama bir türlü başaramıyordu bunu. Anlayamıyordu işte onu...

"Unut gitsin," dedi belki de bininci kez. Demesi kolaydı aslında, kendisi için uygulaması imkânsızdı işte. Genç adama unut diyordu ama kendisi nasıl unutacaktı bilmiyordu genç kız. İlk aşkını, ilk erkeğini ve hatta... Aklına gelenle gözlerini acı içerisinde yumdu. Her şey çok güzel olabilirdi oysa. Mutlu olabilirlerdi; eğer sevdiği kadar sevilseydi!

"Unutamayacağımı biliyorsun! Benimle evlenmeni istiyorum,'' dedi adam. Sesi hiç olmadığı kadar kararlı çıkıyordu bu sefer.

Mavi gözlerini tekrar adamın yakışıklı çehresine dikti. Neden ısrar ediyordu ki sanki bu kadar? Sevmediği ve hiçbir zamanda arkadaşça duygulardan fazlasını beslemeyeceği bir kızla neden evlenmek istiyordu? Sırf o sebep yüzündense, evlenmeden de halledilebilirlerdi o sorunu.

"Evlenmeyeceğim!" Oturduğu yerden hızla kalkarak çantasını eline aldı. "Seninle olmakla büyük bir hata yaptım, evet haklısın; ama bundan daha da büyük bir hata yaparak, sırf vicdanını rahatlatmak isteyen bir adamla evlenmeyeceğim. Kalbinde bana karşı bir damla aşk bulunmayan bir adamla evlenmeyeceğim.." 

Bu son sözlerinden sonra hızlı adımlarla ayrıldı kafeden genç kız. Daha genç adama sırtını döner dönmez, süzülmeye başlamıştı inci taneleri yanaklarından. Elinde değildi... Çok seviyordu. Her şeyden çok; ama olmazdı... Onun başkasını sevdiğini bilirken onunla evlenemezdi.


Not: Bu hikâye ileride kitap olacak bir hikâyedir. Ama okuma şansını elde edemeyen arkadaşlar için sadece imla hatalarını düzeltip tekrar paylaşmaya karar verdim :) Kitap halinde daha fazla eklemeler ve değişiklikler olacaktır. Bölümlerin paylaşımı bittiğinde kısa bir süre sonra tekrar hikâye kalkacaktır.

 • aşk
 • bir
 • bir
 • damla
 • karşiliksiz
Esraakrcc Esraakrcc Feb 11, 2016
Sayfama bakıp bana destek olur musunuz arkadaşlar vote ve yorumlarınizi bekliyorum :)
komikzebra komikzebra Feb 04, 2016
Huhuuu bu 2 günde hepsini bitirmeyi düşünüyorum yazarcım inşallah silmezsin 😢😢😢😢😢
EkinYLDZ58 EkinYLDZ58 Jan 22, 2016
https://www.wattpad.com/story/60742269-derin-intikam
               Merhaba arkadaşlar, kitabıma bakabilir misiniz? :))
merveasln2107 merveasln2107 Jan 22, 2016
Yeni bir kitap yazdım.bir göz atarsanız sevinirim.Pişman olmayacaksınız.☺☺
gonzela gonzela Jan 12, 2016
çok güzel bir hikâye herkese okumasını tavsiye ediyorum♥♥♥♥
gonzela gonzela Jan 12, 2016
çok güzel bir hikâye herkese okumasını tavsiye ediyorum♥♥♥♥