Something's changed (Andreas Wellinger)

Something's changed (Andreas Wellinger)

7.6K Reads 593 Votes 12 Part Story
ArkhamCityPsycho By ArkhamCityPsycho Updated May 19

- Na twoim miejcu tyle bym nie jadł. I tak dobrze wyglądasz.- usłyszałam krzyk Wellingera z drugiego końca stołówki i śmiech pozostałych Niemców. Wywróciłam oczami, na zachowanie tego dzieciaka.

- W przeciwieństwie do Ciebie nie muszę trzymać stałej diety, nałogowy zjadaczu Milki.- westchnęłam cicho do siebie, mając nadzieję, że to zakończy gadanie Niemca. Jednak jestem bardzo naiwną osóbką.

- Oj czyżby Cię zatkało, że nic nie odpowiadasz? Maleńka to nic złego, że jestem od Ciebie ładniejszy i chudszy.- znowu jego krzyk i rechotanie Niemców. O nie. Właśnie zacząłeś wojnę Wellinger.

- Naprawdę masz tak małego, że nadrabiasz wielkim ego?- powiedziałam, ale nie po niemiecku jak robiliśmy to do tej pory, a po angielsku i wstałam od stołu. Śmiechy przy stole Niemcow umilkły, ale za to wszystkie inne kadry rechotały w najlepsze.- W sumie w takim razie wiadomo dla czego nie masz dziewczyny. Skoro jesteś taki pociągający, a twoi "koledzy" tak bardzo Cię lubią i doceniają, to jest jasne, że połowa tego stolika Cię przeleciała. Może nawet na tym stole?- kontynuowałam, a przy słowie koledzy zrobiłam cudzysłów z palców. 

Po wypowiedzeniu wszystkiego co chciałam wysłałam mu buziaka w powietrzu i pomachałam. Skoczkowie z innych krajów bawili się chyba tak samo dobrze jak ja sama. Za to Niemcy pewnie chcieliby zapaść się pod ziemię. Ich niedoczekanie.

Lilly 1:0 Wellinger

------------------------------------------------

W skrócie:

Lilly nienawidzi Wellingera.
Wellinger nienawidzi Lilly.

Czy przed końcem sezonu to się zmieni?
I jeśli tak to na gorsze, czy na lepsze?


Serdecznie zapraszam

Vega6969 Vega6969 Mar 21
Nie żeby coś, ale podczas lotu nie wolno mieć włączonego telefonu, bo zakłóca sygnał
tandexx3 tandexx3 Apr 09
O święty Walterze Hoferze na różowym rowerze😂😂😂
Bardzo ciekawie się zapowiada, z pewnością będę czytać kolejne części 😅😁
Szczelilam sobie takiego face palma, że boli mnie czoło xd