Kryształowe serca

Kryształowe serca

7.8K Reads 413 Votes 15 Part Story
Augusta Docher By augustadocher Updated Jun 05, 2017

Fabiana Czekaj dopiero wchodzi w dorosłość. Zdaje się jej, że wiedzie poukładane życie u boku swojego chłopaka Tymona i chociaż klocki tej układanki coraz bardziej do siebie nie pasują, próbuje usilnie wytrwać.
Nagle wszystko traci, bo ktoś bezlitośnie postanowił zamknąć jej dotychczasowe życie. Tajemniczy mężczyzna jednym szybkim cięciem pozbawi Fabianę wszystkiego, a ją samą potraktuje jak element swojego planu, polisę ubezpieczeniową, a może asa, który czeka w rękawie na moment, kiedy będzie potrzebny. Fabiana nie potrafi zrozumieć, jak można być równie okrutnym. Buntuje się i sprzeciwia. Walczy o swoją wolność i godność, ale rywal jest silniejszy.
Jak skończy się ta bitwa? Kto wygra? Czy Karim Kasymow, który zrobił z młodej dziewczyny swoistą kartę przetargową? A może niedoświadczona Fabiana? Czy odkryje, co ukrywa w sercu jej oprawca? Co zrobi, gdy pozna bolesną prawdę o swojej rodzinie, której to prawdy dowie się właśnie od niego?

"Kryształowe serca" to powieść pełna dramatyzmu, skrajnych emocji i zawiłych intryg, sekretów i mrocznych tajemnic, mających swój początek jeszcze przed narodzinami Fabiany i Karima. Skomplikowane relacje rodzinne i powiązania między głównymi postaciami dramatu sprawią, że któregoś dnia serca tej dwójki pękną jak kryształ.
Czy kiedyś odnajdą ścieżkę, którą będą mogli pójść razem, a ich kryształowe serca, twarde i jednocześnie bardzo kruche, w końcu się zagoją?
Poznajcie tę historię...

 • miłość
 • porwana
 • romans
 • uprowadzona
paula1456 paula1456 Feb 20, 2017
Miałam czytać na bieżąco a wyszło jak zwykle :D Ale widzę, że robi się coraz ciekawiej i mroczniej. Tego Tymka Fabiana powinna kopnąć w 4 litery a nie się jeszcze nim przejmować... Przez to teraz sama jest w niezłym bagnie :( Zabieram się za kolejny rozdział :)
HannaGre HannaGre Feb 13, 2017
Kurna, nowy nałóg się szykuje. Myślisz, że ja mam czas z gumy? :P
               Cholernie to ciekawe i już bym chciała więcej.
AgnieszkaCabanPusz AgnieszkaCabanPusz Feb 17, 2017
Hmm..A ja się dziwię że po tym co zrobił Tymek Fabiana tak się o niego martwi.. Chciała niby dobrze a wyszło..jak zwykle ;) Czekam na kolejną część ;)
ania8282 ania8282 Feb 15, 2017
Fajnie, ciekawie i intrygująco się zapowiada. Czekam z niecierpliwością na kolejny rozdział. Pozdrawiam
ania8282 ania8282 Feb 16, 2017
Ależ niespodzianka. Rozdział miał być w piątek. Super. Kurcze coś czuję że za tym porwaniem stoi Tymek. No szok, coraz bardziej mrocznie i ciekawie. Pozdrawiam