Dikkat Öküz Var !!

Dikkat Öküz Var !!

92.9K Reads 4.5K Votes 40 Part Story
Ssiyah_kelebekk By Ssiyah_kelebekk Updated May 14, 2019

"Tescilli sapık."

"Tecavüzcü Coşkun." sert bir şekilde beni yatağa bastırınca sustum. "Coşkun kim ?" dedi fısıldayarak. "Tecavüz mü etti sana ?" 

yüzüme mal mal bakarken ben birden gülmeye başladım.

Tecavüz mü ? Tek eliyle iki bileğimi başımda birleştirip, diğer eliyle dudaklarımı kapatınca sustum. "Tecavüze uğradığın halde gülüyor musun .?"

Berke' nin soruları zeka geriliğine örnektir arkadaşlar. Elinin altında homurdanarak konuştum. Elini yavaşça çekti. "Coşkun' u tanımıyor musun ?" diye sorduğumda tek kaşını kaldırdı. "Eski sevgilin mi ?"

"Berke yemin ediyorum tam öküz doğacakken insan olmuşsun. O yüzden beyninin yarısı yok." dediğimde kafama vurdu. "Ahh.. Köpek."

"Konuşma bi. Coşkun kim ?" üstümdeki pozisyonuna gözlerimi devirdim. Sorusuna gözlerimi devirdim. Bu halde olmama gözlerimi devirdim. Berke' nin ifadesine gözlerimi de- "Oyacağım şu gözlerini." dediğinde göz devirme şeysini bıraktım. Ne olur ne olmaz yani.

"Merak etme. Tecavüzcü Coşkun ' u sana izleteceğim." dedim nefesimi vererek. Bana tuhaf tuhaf bakmaya başladı.

"Bir de yaptıklarını videoya mı çekti ?" dediğinde yüzüne tükürüklerimi saçarak kahkaha attım. "Bence burdan sonra beyin cerrahisine gidelim. Belki beyin nakli yaparlar."

"Dalga geçme bi."

"Hiç yeşilçam izlemedin mi ?" diye sordum. 

"İzledim." dediğinde sırıttım. Oh beee. "Heh işte. Orada tecavüzcü Coşkun." ellerimi bırakıp yatakta oturdu. "Nasıl ya ? Çamın altında Coşkun tecavüz mü ediyor ?" kafasını kaşıdığında, bir tane tokat attım. Bana şaşkınca bakmaya başladı. O da bana tokat atınca yataktan düştüm. "Mal mısın oğlum ?"

"Ne vuruyorsun ? Gebertirim vallahi." dedi burnundan soluyarak. Nefesimi yavaş bir şekilde üfledim. Yanaklarımı şişirerek yanına oturdum. "Bak gerizekalı. Yeşilçam aslında yeşilçam değil, yani eski Türk sinemalarına öyle demişler. Ve tecavüzcü Coşkun'