Save Me || Cake

Save Me || Cake

5.3K Reads 1K Votes 12 Part Story
RoxyDonau By RoxyDonau Updated Aug 10

Brak akceptacji i potępienie ze strony rodziny, doprowadziło do ucieczki. Luke postanowił odpocząć, wyjeżdżając do Bostonu. Nie wiedział jednak, że los postanowił znów z nim zagrać. Już na samym początku pojawiają się problemy, a chłopak ląduje na ulicy, zostając praktycznie z niczym.
Calum od urodzenia mieszka w Bostonie. Od jakiegoś czasu do jego życia wkradła się monotonność. Wszystko zmienia się w momencie, kiedy zauważa tajemniczego muzyka, który pojawia się ciągle w tym samym miejscu. Jego osoba zaczyna go co raz bardziej interesować.
Calum ma coś, czego od dawna brakuje Luke'owi - dach nad głową, pracę i paczkę oddanych przyjaciół. Luke zaś jest osobą, której potrzebuje Calum. Kimś, kogo może otoczyć troską i opieką. Obaj odczuwają samotność. Obaj chcieliby na nowo poczuć to przyjemne uczucie i znów być szczęśliwym. Los popycha ich w swoją stronę, by każdy z nich mógł wypełnić pustkę, którą w sobie nosi. Czy uratują siebie nawzajem? 

Uwaga! - Treść może zawierać sceny erotyczne!

#SaveMeFF

Blog: http://save-me-5sos.blogspot.com/

Nie przepadam za Cake, ale chętnie to zobaczę bo zainteresował mnie opis. I oczywiście to, że to ty jesteś tego autorką :)
causemuke causemuke Aug 12
to ff jest tak swietne, ze lece z tym juz drugi raz, chociaz nie jest skonczone
shawnswifex shawnswifex Feb 17
Nie jestem za cake, ale dla tego ff mogę się poświecić! XD
xxclawiexx xxclawiexx Feb 09
O Jezu... Cudownie się zaczyna... Tak... Tak epicko 😍 Idk jak to nazwać lol W każdym razie jeszcze nie napisalas ff, które by mnie nie zainteresowało... Dlaczego piszesz tak idealnie Roxy? 💕
               Czekam do jutra w takim razie, z niecierpliwością 😱😁💖
MercyViki MercyViki Feb 09
OMG, przeczuwam, że to ff będzie dość smutne... Tzn wiesz przepełnione tymi wszystkimi emocjami i że będę to bardzo przeżywać. Nie mogę się doczekać pierwszego rozdziału! 💕
Mam nadzieje, że to będzie coś ciekawego, bo tak się zapowiada 😊😊