Madalyon

Madalyon

97.9K Reads 4.8K Votes 14 Part Story
Hanife Albayrak By HanifeAlbayrak Completed

Leydi Sophia Ashford, o zamanın toplumu tarafından kendini beğenmiş, asık suratlı biri olarak nam salmış ve erkekler için ulaşılmaz bir hedef haline gelmiştir. Tabii, bu erkeklerin uzak durmasına bir engel teşkil etmemektedir. Ama Sophia balolardan, öğlenleri Hyde Park’taki gezilerden, ikindi çaylarından da artık bıkmıştır. Hayatının sıradanlığı onu sıkıyorken kardeşinin verdiği bir haber hayatını değiştirip aradığı macerayı bulmasına neden olacaktır. 

Connor Brandon Anthony Adair, toplumun tabiriyle "Cynster Dükü" zamanının en hızlı çapkınıydı. Kadınlarının ilgileri arasında boğmaya, yapmacık gülüşme ve kurlar artık onu iğrendirmeye başlamıştır. Ünvanı gereği balolara katılmak dışında sosyeteyle alakasını kesmiştir. Bir Dük ve evli olmaması bekar kız anneleri için yeterli bir hedef olmasına yetmiştir. Kumar bağımlılığı ve çapkınlığı bile onları bu zamana kadar engelleyememiştir. Evine giren bir kalp hırsızının onu değiştireceğini ise hiç düşünmemiştir.

ElvinMalkoc ElvinMalkoc Jan 30, 2016
Gitmene Asla İzin Vermeyeceğim adlı romana benzesede güzel bir hikaye. ..
nesquik35 nesquik35 Mar 23, 2015
Kadini daha görmeden, tanimadan bu haldeyse ... bu adam sapık olabilir.
primrosiaa primrosiaa Mar 10, 2014
Hayatımda internette başlayıp bitirebildiğim tek romandı... Bayılmıştım o zaman da! Yalnız 2.si vardı ya onu okuyamamıştım onu yüklersen süper olurdu :))
YILMAZ666 YILMAZ666 Feb 15, 2014
merhaba bende hlkaye yazmaya başladim ve cok tecrubesizim bir part yazdim ama ikinci partida yazdigimi saniyordum meger ayni bolumun tekrari yazili olmus bana yardimci olurmusunuz?