Psikopat

Psikopat

3M Reads 85.7K Votes 57 Part Story
ReadAndLove1 By ReadAndLove1 Completed

Her genç kızınki gibi normal bir hayat yaşayan Alara bir gün yaşadığı küçük bir kaza sonucunda hastaneye kaldırılır ve ailesinden gelen saçma sapan bir genetik hastalık yüzünden hayatından geriye 1,5 ay gibi kısa bir süresi olduğunu öğrenir. Bu durum karşısında güçlü kalmayı tercih edip son zamanlarını en yakın iki arkadaşıyla mutlu geçirmeye çalışır. Taki o geceye kadar...  Kontrolleri için hastanede kalan genç kız o gün onu seven adam tarafındam ormana kaçırılır ve hayatının değişminde doruk noktası olan o gece olur. Peki onların ormanda yaşadıkları kısa sürede neler olacak merak ediyorsan o halde okumaya devam et.

Selenozyurt Selenozyurt Feb 04
Bu devirde böyle olsa şimdiki babalar "Boşver karı birdaha yaparız" derdi klklklklk
GknurErol GknurErol Dec 27, 2016
Kardes siz hic mi hayata atilmadiniz ya 18 yasina basmadan tek basina yasanmaz. Yasanamaz desek daha dogru olur yasa diye bir sey var yetimhanede buyumesi gerekmiyor mu ben bir yeri okumayi mi unuttum??
Marunade Marunade Jan 23
Aklı olan tikate alsın. Kitabın sonunda hay amk böyle işin ben intaar etmaa gidiyom diyeceksiniz. O yuzden ilk olarak finali okuyun psikolojiniz gercekten bozulabilir. Özetle en son savaşla alara ucurumdan atliyo.
gizem_mmd gizem_mmd May 29, 2016
Motor özgürlük demek;
                 "Sibiyar" motoruna binmek isterdm
cgdmerdm753 cgdmerdm753 Jan 08
Ben ve arkadaşlarım♡○☆●[《★\[○★¤◆]○★¤[
mevremerve mevremerve Jun 28, 2016
Olum niye acitsin daha çocuğu tanimiyorsun ne ara ona değer verdin de söyledikleri acitsin?