KALBİM SENİNLE (Kitap anlaşması yapıldı✔)

KALBİM SENİNLE (Kitap anlaşması yapıldı✔)

106K Reads 3.7K Votes 27 Part Story
lancelot By aleynaaygnn Updated Jan 12, 2016

Aşka inanmayıp karısına ihanet eden ve her seferinde kadınlarla gününü gün eden yakışıklı dük bir gün aşık olur. Fakat aşık olduğu kadın yıllar önce Fransa'ya postaladığı ve ondan nefret eden karısından başkası değildir.Artık dük için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.Mutluğu yakalayabilmek için karısını yeniden kendisine aşık etmekten başka hiç bir şansı yoktur.

 • aşk
 • dük
 • düşes
 • entrika
 • ihanet
- - Apr 26, 2016
MERHABA! Yeni yazmakta olduğum "BANA MASAL OKUMA" adlı kitabıma bakar mısın? Eğer beğenirseniz vote verirseniz çok sevinirim. 
               KİTABIN LİNKİ: https://www.wattpad.com/246824014-bana-masal-okuma-tan%C4%B1t%C4%B1m
TolgannKalemiTolga TolgannKalemiTolga Dec 28, 2016
merhaba Aleyna ..yazdıkların çok güzel .sizden bir ricam olucak.Yeni çıkan kitabımın ismide Kalbim seninle...dilerseniz değişikliğe gidebilirsin
               iz.bu yarın satışlarda karışıklığa sebebiyet verebilir.saygılarımla
55Mzayk 55Mzayk Aug 30, 2016
Ilk kitabımı bugun yazmaya başladım sizinde hevesinizle devam edip bitirmek istiyorum yardimci olun lütfen profilimden bulabilirsiniz
LeylaOru4 LeylaOru4 Sep 26, 2016
Başarılar.Tehlike aşk ve gizem severler.TEHLİKEDE kitabim sizin onu okumanizi vote ve yorumlarınızı bekliyor.Hadi bir göz atın.
EveCarterMindShits EveCarterMindShits Nov 22, 2015
kapaktaki kızı bilerek mi yaptın yoksa denk mi geldi? eğer bilerek yapmadıysan bu kızın adı ginnifer goodwin. benim izlediğim dizi olan once upon a time'da snow white karakterini caalndırıyor istersen karakter olarak kullanabilirsin, once upon a time dizisine bakmanı da öneririm.