KALBİM SENİNLE (Kitap anlaşması yapıldı✔)

KALBİM SENİNLE (Kitap anlaşması yapıldı✔)

98.3K Reads 3.5K Votes 27 Part Story
Aleyna Aygün By Aleynaaygunn Updated Jan 12

Aşka inanmayıp karısına ihanet eden ve her seferinde kadınlarla gününü gün eden yakışıklı dük bir gün aşık olur. Fakat aşık olduğu kadın yıllar önce Fransa'ya postaladığı ve ondan nefret eden karısından başkası değildir.Artık dük için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.Mutluğu yakalayabilmek için karısını yeniden kendisine aşık etmekten başka hiç bir şansı yoktur.

- - Apr 26
MERHABA! Yeni yazmakta olduğum "BANA MASAL OKUMA" adlı kitabıma bakar mısın? Eğer beğenirseniz vote verirseniz çok sevinirim. 
               KİTABIN LİNKİ: https://www.wattpad.com/246824014-bana-masal-okuma-tan%C4%B1t%C4%B1m
55Mzayk 55Mzayk Aug 30
Ilk kitabımı bugun yazmaya başladım sizinde hevesinizle devam edip bitirmek istiyorum yardimci olun lütfen profilimden bulabilirsiniz
LeylaOru4 LeylaOru4 Sep 26
Başarılar.Tehlike aşk ve gizem severler.TEHLİKEDE kitabim sizin onu okumanizi vote ve yorumlarınızı bekliyor.Hadi bir göz atın.
benimdehayalimvar benimdehayalimvar Nov 22, 2015
kapaktaki kızı bilerek mi yaptın yoksa denk mi geldi? eğer bilerek yapmadıysan bu kızın adı ginnifer goodwin. benim izlediğim dizi olan once upon a time'da snow white karakterini caalndırıyor istersen karakter olarak kullanabilirsin, once upon a time dizisine bakmanı da öneririm.
Aleynaaygunn Aleynaaygunn Apr 23, 2015
@Beatricecarova haklisin en kisa zamanla bu yanlisimi duzeltirim tesekkur ederim :)