Hajduti i Zemres

Hajduti i Zemres

29.3K Reads 2.7K Votes 60 Part Story
Bunny By DaniStilinski Completed

Debora e deshperuar nga humbja e te emes sheh videot e saj ne nje kinema qe e posedon familja e saj..E vetme,perballe atij monitori ajo kujton momentet kur ishte e vogel e qan bashke me to...Aty shfaqet rastesisht nje njeri,nje hajdut...Kush eshte ai?

Cover by: @_Arvi_ ^•^

 • albania
 • albanian
 • barry
 • chloe
 • darjan
 • dashuri
 • debora
 • dylan
 • fjora
 • hajdut
 • kinema
 • louis
 • malia
 • mateo
 • non-fiction
 • nonfiction
 • paola
 • xhein
filloi shume bukur 
               kur po e lexoja me ngjau si liber tamam dhe jo liber wati
adelajda1 adelajda1 Jan 05, 2017
Apo nk qenka dhe rrugac ky mateo 
               Ska gje se te "zbut" kotelja 😂😂
               SUPER pjesa 💖
k_psycho k_psycho Jan 04, 2017
Sepse ncdo liber km zgjedh nga nj cun kshu.. tn km mateon pik😭😌
_Arvi_ _Arvi_ Jan 03, 2017
WTFF ? Eshte n vete kyy ? Si mund tia thote nepermjet telefonit a menjehre "mami na la " sikur te jete duke thene " Ckemi zogu babit -.-