W Cieniu Życia

W Cieniu Życia

21.1K Reads 2.3K Votes 32 Part Story
Emwenq By Emwenq Completed

Przez wydarzenia w swoim życiu zamknęła się w sobie, izolując od otaczającego ją świata. Odpycha wszystkich od siebie, nie potrafiąc nikomu zaufać, poza jej jedynym przyjacielem z którym zna się od zawsze. Na codzień przyjmuje maskę obojętności, jednak podczas tańca - jej jedynej pasji, uwalnia wszystkie gnieżdżące się w niej uczucia i emocje.

Któregoś dnia rodzice informują ją o przeprowadzce, co jest jej właściwie obojętne, jednak w nowym miejscu spotyka Luke'a - wiecznego optymistę idącego przez świat z wielkim uśmiechem. Jest popularny w szkole, ale mimo to nie zachowuje się jak dupek, w porównaniu do osób tego typu. Jednocześnie inteligentny, przystojny i pewny siebie. Mogłoby się wydawać chłopak idealny, jednak czy aby na pewno?

Jak potoczy się ich los? Czy chłopakowi uda się zburzyć otaczający ją mur?

Czekawie :) ja nadal próbuje napisac moja pierwsza książkę ale jakoś mi to nie wychodzi. Więc trzymam kciuki za Ciebie :)
yannissonne yannissonne 3 days ago
Jutro pójdę dalej bo dziś już widzę potrójnie 👀👓🌙🎇
tobale tobale May 06
Zapowiada się ciekawie :* zapraszam też do mnie :* zaczynam pisać i mam nadzieję że się spodoba
Mówiłam że wpadnę i jestem 😊 a tak w ogóle to bardzo przyjemny prolog, myślę że już niedługo dodasz nowy rozdział, bo chętnie przeczytam 😘😉
Zapowiada się ciekawie. Wrócę do niej później i zabieram do swojej biblioteki.
Wszyscy optymiści się tak zapowiadają i nieoczekiwanie pokazują pazurki, zobaczymy jak będzie tym razem. Na razie bardzo mi się prolog spodobał :)