It's Just Sex | ✔ (book one)

It's Just Sex | ✔ (book one)

37.1K Reads 2.4K Votes 39 Part Story
rickthesizzler By _luvmybiebs Completed

| zakończone, zapraszam na drugą część na moim profilu.|
 
 "Ta dziewczyna uzależnia, spróbujesz jej raz i ciągle chcesz do niej wracać." 
 
 "-Nie wiedziałam, że jesteś taki niegrzeczny. - powiedziałam dość uwodzicielskim głosem. 
 
 -Cóż, każdy ma jakieś tajemnice. - odparł. "
 
 Ona rządzi tą szkołą. Nikt nie ma prawa jej się sprzeciwić i nikt nie chce poznawać jej drugiego oblicza. Nie obchodzi ją nic ani nikt. Jest zakochaną w sobie 17 latką. Mimo swojego ciężkiego charakteru ma grupkę przyjaciół na których może liczyć. Pewnego razu ona, Anastasia Craig, bo tak ją zwą, zostanie wciągnięta w intrygę. 
 
 On to szkolne ciacho. Reprezentant szkolnej drużyny piłki nożnej, ma kochającą dziewczynę. To miły uczynny 19 latek. Nigdy nie odmówi nikomu pomocy. Jest bardzo pewny siebie i zawsze robi wszystko, by udowodnić innym, że potrafi i że nie wymięknie. Pomimo tak dobrej pozycji w szkole nie ma wielu przyjaciół. W głębi siebie nienawidzi Anastasii za jej zachowanie. Pewnego razu on, Justin Bieber, bo tak go zwą, otrzyma wyzwanie, którego nie odrzuci. 
 
  Ryzykując utratą ukochanej dziewczyny, postanawia spełnić oczekiwania kolegów i ma zamiar posiadać seks - przyjaciółkę. Na nieszczęście Justina celem dla niego zostaje wybrana znienawidzona Anastasia. To tylko głupia gra, którą wymyślili jego koledzy z drużyny. 
 
 Przegrywa ten, kto pierwszy się zakocha.
 
 
 
 #117W FANFICTION - 10.02.2017

MialoTakByc MialoTakByc Dec 29, 2016
CHERIIII, SIEMASZ DZIADZIE! Co tam u ciebie i jak tu wylądowałeś? Wracaj do Larry'ego i Louisa! A SIO!
MialoTakByc MialoTakByc Dec 29, 2016
Też nie rozumiem o co chodzi laskom. Jakoś tak starsi ludzie się nimi podpierają itp., a one nic z tym nie robią, nie buntują się :/
MialoTakByc MialoTakByc Dec 29, 2016
Nienawidzę motywu z królową szkoły ://// Takie coś jest MOIM zdaniem głupie i mało realne. Idę dalej czytać, może się przekonam do tego fanfiction...
amaluszek amaluszek Dec 08, 2016
Zaczyna się interesująco, ciekawi mnie co z tego wszystkiego wyniknie. Twoją książkę dodałam już do swojej biblioteki. Życzę dużo weny. Pozdrawiam :)
MialoTakByc MialoTakByc Dec 29, 2016
Wątpię, żeby w szkole ci pozwolili chodzić w szpilkach :v