For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Different. (Slovak)

Different. (Slovak)

122K Reads 9.3K Votes 27 Part Story
... By Kristin_R Completed

Každý chce byť výnimočný. Každý chce vyčnievať z radu zástupov. Chce byť niekým, kto neupadne do jedného a rovnakého stereotypu. No aj tak to vždy skončí pri chcení. Málo kto má tú odvahu odporovať pravidlám spoločnosti. Odporovať tým, od ktorých závisí váš život. Doslova. 
Každý jeden túži byť aspoň na chvíľu ten rebel, ten, ktorý nemá hranice a nezaujíma sa o myšlienky druhých.
Jamie je priamym príkladom čiernej ovce spoločnosti, ktorá nemá žiadne zásady. Je príkladom, že tie sentimentálne sračky, ako sú lupene ruží, pekné slovíčka alebo len romantické filmy nezmenia spoločnosť k lepšiemu. 
Na druhej strane je Luke. Chlapec presadzujúci si svoje trocha rozdielnym spôsobom, no s tým istým účelom ako dievča, ktoré stretne a drzým správaním ho zaujme. Jeho nálada stúpa alebo klesá podľa zobudenia. Je nevyspytateľný, okúzľujúci, každá sa za ním obzrie, no on uprednostňuje partiu, chľast a vlastne všetko v rozpore so spoločenskými pravidlami. 
Obaja sa prebíjajú spoločnosťou a ani jeden nechce skončiť ako tí, ktorých stretávajú dennodenne v svojom okolí.

 • boy
 • girl
 • love
 • luke
 • romance
 • slovak
 • story
bdsuziem bdsuziem Apr 25, 2015
Skvelá story ktorá sa píta z ľahkosťou, veľmi sa mi páči tvoj opis a štýl písania mi príde veľmi blízky môjmu srdiečku. Rada sa postupne zoznamujem s postavami a milujem ako vyskresľuješ vzťahy.
siimmm siimmm Jan 16, 2015
Strašne sa mi páči ako to opisuješ :) uplne super! :) som ešte len na druhej kapitole ale určite to prečítam celé :) big like :)
limitatorSK limitatorSK May 27, 2014
Úžasné. Prosím oddeľuj jednotlivé 'scény'. Čitatelia sa budú lepšie vyznať v deji. Ja dávam medzi "sceny" tri hviezdičky. Best :)