Te lutem me ler te urrej

Te lutem me ler te urrej

15.1K Reads 1.2K Votes 26 Part Story
dori. By seoul_dori Completed

Shumë gjera do të ndryshojne mbrenda një kohe te shkurtër. Ne kete kohe te shkurter do te ndryshoje edhe jeta e nje shkrimtare dhe një kengetari, qe gjithçka do filloj si nje loje dhe do te perfundoj si nje...

Bazuar ne nje filmat e 2003, por padyshim me shume modifikime.

  • albanian
  • dashuri
  • krenari
  • love
  • shqip
Anxhela_Hysa Anxhela_Hysa Feb 18, 2017
Me pelqen fillimi, dhe e di qe do jet i bukur. Suksese 👏👍👍
Lostsoul82 Lostsoul82 Feb 18, 2017
Iuuuu🤢....ps: mos po thua per Majk kengetarin tone mi? Se jo per gje por atij nuk i eci lidhja e fundit qe kishte😜....e bukur pjesa