Bouřlivá dívka |HP FF|

Bouřlivá dívka |HP FF|

161 Reads 31 Votes 9 Part Story
Just Me By KayaDoeova Updated Jun 21, 2017

,,Ahoj, já jsem jsem Henry." ozval se kluk s širokým úsměvem a jeho osobnost zářila na kilometry daleko, jakoby ani nepatřil na zem. Líbil se mi.
,,Christine Stormrage." nátáhla jsem k němu ruku a poněkud příkře pokračovala: ,, Zatím jsem milá, ale jak už jsi asi odhadl podle jména, nechceš se se mnou dostat do sporu."
,,Tak jo Chris, nerad bych tě naštval. Takže bychom třeba mohli být přátelé," 
ozval se Henry, jeho úsměv nabral šibalský ráz, a chtěl si se mnou potřást rukou. Natáhla jsem k němu ruku, ale když jsem se ho dotkla mnou vlna surové magie a já leknutím ucukla.
,,Nesmíš mi ale říkat Chris..." doplnila jsem ho trošku malátně, ale s úsměvem. Nejdřív se musím trochu vzpamatovat. Takže podle mě je to on, to on se mnou bude až to nastane.
Vytáhla jsem zpoza uniformy náhrdelník s přívěskem draka a pověsila mu ho na krk se slovy se slovy které mě naučila matka:
,,Opatruj ho pro mě. Pokud jsi ten správný, jednou nás zachrání. Předává se v naší rodině po generace a vždy ho všichni vlastníci dají jednomu člověku a zároveň s ním mu dávají svůj živor do rukou. Já ti věřím a je už jen na tobě, jak s tím naložíš."
Henry si pověsí draka na krk a jeho úsměv se ještě rozšíříl.
,,Až do konce, Storm." odpověděl mi.