NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Drink, fuck, talk, cry.

Drink, fuck, talk, cry.

16.8K Reads 2.3K Votes 50 Part Story
Wegielek By xwegielek Completed

Byłam bardzo zmęczona i chciałam jak najszybciej znaleźć się w domu pod ciepłą kołdrą, dlatego postanowiłam wrócić krótszą drogą, która na moje nieszczęście, prowadziła przez kilka ciemnych ulic. Szłam spokojnie, w ciszy. Słychać było tylko dźwięk obcasów uderzających o asfalt. Skręciłam w jedną z pierwszych ciemnych ulic.

Wszystko byłoby w porządku, gdybym nie usłyszała za sobą, jak ktoś coś upuszcza. Bardzo się przestraszyłam, ale udałam, że nic nie zauważyłam i jak gdyby nigdy nic, dalej zamierzałam w stronę domu.

Po chwili zorientowałam się, że skręciłam w złą drogę i musiałam zawrócić, ale nie wiedziałam jak to zrobić, bo byłam świadoma tego, że cały czas ktoś za mną podąża. Pomyślałam, że może jakimś cudem uda mi się zawrócić, skręcając gdzieś indziej. To był zły pomysł. To był bardzo zły pomysł. To była najgorsza decyzja jaką podjęłam w całym swoim dotychczasowym życiu. To była ślepa uliczka. Teraz już musiałam zawrócić. Nie było innego sposobu, żebym dotarła do domu. Obróciłam się, iIce zobaczyłam za swoimi plecami wysoką i poznaną mi już wcześniej postać. 

- Witaj piękna - usłyszałam znany mi głos i dostałam czymś bardzo mocno w głowę tak, że straciłam przytomność.

No comments listed yet.