Zorla Güzellik

Zorla Güzellik

12.3M Reads 336K Votes 104 Part Story
Merve Albayrak By Merfck Completed

Bir sonraki hikayeme de beklerim efenniiimmm :))
-31 Eylül 2013 tarihinde yayımlanmaya başlamıştır.-

 Aşk acı çekmekse ve katiline güvenmekse bunu bile bile teslim olursun bazen. Aşk senden her şeyini, benliğini, masumiyetini, özgürlüğünü ve hatta hayatını bile alsa tek yapabildiğin ellerini kaldırıp teslim olmaktır.
Her şey Ferah için bu kadar zordu. Atakan'ın karanlığının kendi karanlığını aydınlatmasına izin verdi. Karanlık karanlığı nasıl aydınlatırdı? Ruhsuz ve kalpsiz bir adam...
Kendince kurduğu planlar yüzünden masum ama bir o kadar dik başlı bir kızın elinden her şeyini alıp sonra bir genel eve hapsederse... O kız ona aşık olursa... Her şeye rağmen tutkulu bir aşk yaşanabilir mi?
Bir mafyanın ve masum bir kızın hikayesi.
Aşk Zorla Ve ya Güzellikle, ne olursa olsun bir türlü yaşanır. Kaçamaz ve ya kurtulamazsın. Kapını sadece bir kere çalar ve açmak zorunda kalırsın. 
Acı, hüzün, tutku, karanlık, cesaret ve şehvetin toplandığı bir aşk hikayesi.
Her şey bütün acımasızlığıyla gerçek ve geçmeyecek.

Zevkle ve keyifle okumanız dileklerimle... Teşekkürler... ♥

©Tüm hakları saklıdir.
Bir süre bu adreste olacağım :D ---> https://www.facebook.com/PsikopatYazarTanecigi?ref=bookmarks
- Merve Albayrak

 • mafia
 • romantic
 • tanıtım
 • wattpad2014
 • wattys2015
Zorba-Bayan Zorba-Bayan Aug 15
Ya şu yorumlara bakıyorum amk dumun beyinsizleri aptal aptal yorum yapmışlar sabır çekiyorum siizin kullanmadiginiz beyniniz yüzünden sevilip tutan kitaplar bile yarıda kalıyor aklınızla yapın gotunuzle değil !!!!!
Canım acıtıyorsun derken canımı acıtıyorsun olacaktı galiba
Mariaahin Mariaahin Aug 10
Buran yeni okuyanlara sesleniyorum bence gayet guzel bi kitap her ne kadar bazen feraha sinir olsamda farklu bi kurgu pes etmeden sonuna kadar okuyun derim
Hayatımda okuduğum en rezil kitaptı, zaman kaybetmeye kesinlikle değmez ve düşünce yapısını bozar. Yazarın çirkin zihnini bir gün düzeltmesi dileğiyle...
vikingsturk vikingsturk Sep 13
Alın size Rüya gibi bir kitap Ben üç
               Hafta etkisinden çıkamadım birde siz girin daha aklımda bölümünün en iyisidir "Dokunuş +18" Aman Dikkat Cinsellik içerir..
Yalnızlıktan kuruyup kedilerimizle ölcez. Ve kediler bir süre sonra açlıktan cesedimi yiyecek. Çürük et kokusunu alanlar gelecek eve. Parampinçik bedenimiz yılanlı ve böcekli toprağa koyacaklar bir bez parçası ile!!