NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Wampir i wilkołak

Wampir i wilkołak

249K Reads 25.8K Votes 41 Part Story
Smocza01 By Smocza01 Completed

Carmen - 19-letnia wampirzyca, córka władcy prowincji. Ukrywa się przed przeznaczeniem, zdaje się być cicha i zamknięta w sobie, ale tak naprawdę jest pewna siebie i nie da sobą pomiatać.
   Richard - Alfa największej watahy na świecie. Zaborczy, brutalny, nawet nie spodziewał się, że kiedyś spotka swoją mate, która okaże się wampirem.
   „- Nie będę powtarzał, do cholery. Jeżeli tego nie zrobisz, bez wahania cię zabiję - warknął w moją stronę. Tak, warknął jak prawdziwy wilk.
   To było nie do przebicia. Musiałam to zrobić. Odstawiłam moją dumę na bok. Pomału zaczęłam podnosić głowę. Mimo tego, że cała się w środku trzęsłam, hardo spojrzałam mu w oczy. Przepiękne. Takich oczu nie da się zapomnieć, będą mi się śniły po nocach!
   Zawiał silny wiatr, w odruchu przymknęłam oczy. Najpierw odgarnął moje włosy z twarzy, a następnie ściągnął całą perukę. Nie wiem, dlaczego, ale jeszcze raz spojrzałam na Alfę. Oboje patrzyliśmy sobie w oczy. Nagle ogarnął mnie dziwny spokój. Jego tęczówki z brązowych, zmieniły kolor na krwiście czerwony.
   - MOJA!"
       
   Carmen ma 19 lat i jeszcze nie przemieniła się w wampira, egzystuje jak zwykły człowiek. Nosi perukę, aby ukryć swoje nietypowe włosy i aby zasłonić swoje oczy. Wie, jak wygląda łączenie się w pary i unika tego jak ognia. Ale przeznaczenia nie oszukasz.
   Feralnego dnia trafia na spotkanie watahy i zostaje złapała. Okazuje się, że ich Alfa jest jej przeznaczonym. Ale to wilkołak, a wampiry i wilkołaki prowadzą od wieczną wojnę. 
   Czy Carmen zaakceptuje Richarda i jego prawdziwą naturę? A jeżeli dziewczyna okaże się być czymś więcej niż tylko zwykłym wampirem?
  
  #1 miejsce 9.11.2016r.

asieczka25 asieczka25 Apr 13
A ona biegnie i biegnie i biegnie i biegnie.. Prrrr szalona :p
Wyspę se kupił.... ja nie mogę człowieku podziel się kasą!!!
_-XYZ-_ _-XYZ-_ Dec 24, 2016
Strasznie dużo powtórzeń. Szczególnie czasownik biegać. Gdzieś tam była jeszcze trawa i raj
Trochę powtórzeń biegnąc i celu, a tak to jeszcze w przed ostatnim zdaniu usunęłabym "takim" :)
               Jestem zaintrygowana i idę dalej :)
lolay3105 lolay3105 Feb 05
Zazdro Lolz. W jakiejś lektorze co czytałam (Idk jaka) dziewczyna miała tez naturalnie fiołkowe włosy
Też mam fioletowe włosy, ale nie naturalne ( suprajs ). Zazdro.