Wampir i wilkołak

Wampir i wilkołak

101K Reads 11.9K Votes 41 Part Story
Smocza01 By Smocza01 Completed

Carmen - 19-letnia wampirzyca, córka władcy prowincji. Ukrywa się przed przeznaczeniem, zdaje się być cicha i zamknięta w sobie, ale tak naprawdę jest pewna siebie i nie da sobą pomiatać.
  Richard - Alfa największej watahy na świecie. Zaborczy, brutalny, nawet nie spodziewał się, że kiedyś spotka swoją mate, która okaże się wampirem.
  „- Nie będę powtarzał, do cholery. Jeżeli tego nie zrobisz, bez wahania cię zabiję - warknął w moją stronę. Tak, warknął jak prawdziwy wilk.
  To było nie do przebicia. Musiałam to zrobić. Odstawiłam moją dumę na bok. Pomału zaczęłam podnosić głowę. Mimo tego, że cała się w środku trzęsłam, hardo spojrzałam mu w oczy. Przepiękne. Takich oczu nie da się zapomnieć, będą mi się śniły po nocach!
  Zawiał silny wiatr, w odruchu przymknęłam oczy. Najpierw odgarnął moje włosy z twarzy, a następnie ściągnął całą perukę. Nie wiem, dlaczego, ale jeszcze raz spojrzałam na Alfę. Oboje patrzyliśmy sobie w oczy. Nagle ogarnął mnie dziwny spokój. Jego tęczówki z brązowych, zmieniły kolor na krwiście czerwony.
  - MOJA!"
      
  Carmen ma 19 lat i jeszcze nie przemieniła się w wampira, egzystuje jak zwykły człowiek. Nosi perukę, aby ukryć swoje nietypowe włosy i aby zasłonić swoje oczy. Wie, jak wygląda łączenie się w pary i unika tego jak ognia. Ale przeznaczenia nie oszukasz.
  Feralnego dnia trafia na spotkanie watahy i zostaje złapała. Okazuje się, że ich Alfa jest jej przeznaczonym. Ale to wilkołak, a wampiry i wilkołaki prowadzą od wieczną wojnę. 
  Czy Carmen zaakceptuje Richarda i jego prawdziwą naturę? A jeżeli dziewczyna okaże się być czymś więcej niż tylko zwykłym wampirem?
 
 #1 miejsce 9.11.2016r.

No comments listed yet.