Wampir i wilkołak

Wampir i wilkołak

390K Reads 36K Votes 41 Part Story
Smocza01 By Smocza01 Completed

Carmen - 19-letnia wampirzyca, córka władcy prowincji. Ukrywa się przed przeznaczeniem, zdaje się być cicha i zamknięta w sobie, ale tak naprawdę jest pewna siebie i nie da sobą pomiatać.
   Richard - Alfa największej watahy na świecie. Zaborczy, brutalny, nawet nie spodziewał się, że kiedyś spotka swoją mate, która okaże się wampirem.
   „- Nie będę powtarzał, do cholery. Jeżeli tego nie zrobisz, bez wahania cię zabiję - warknął w moją stronę. Tak, warknął jak prawdziwy wilk.
   To było nie do przebicia. Musiałam to zrobić. Odstawiłam moją dumę na bok. Pomału zaczęłam podnosić głowę. Mimo tego, że cała się w środku trzęsłam, hardo spojrzałam mu w oczy. Przepiękne. Takich oczu nie da się zapomnieć, będą mi się śniły po nocach!
   Zawiał silny wiatr, w odruchu przymknęłam oczy. Najpierw odgarnął moje włosy z twarzy, a następnie ściągnął całą perukę. Nie wiem, dlaczego, ale jeszcze raz spojrzałam na Alfę. Oboje patrzyliśmy sobie w oczy. Nagle ogarnął mnie dziwny spokój. Jego tęczówki z brązowych, zmieniły kolor na krwiście czerwony.
   - MOJA!"
       
   Carmen ma 19 lat i jeszcze nie przemieniła się w wampira, egzystuje jak zwykły człowiek. Nosi perukę, aby ukryć swoje nietypowe włosy i aby zasłonić swoje oczy. Wie, jak wygląda łączenie się w pary i unika tego jak ognia. Ale przeznaczenia nie oszukasz.
   Feralnego dnia trafia na spotkanie watahy i zostaje złapała. Okazuje się, że ich Alfa jest jej przeznaczonym. Ale to wilkołak, a wampiry i wilkołaki prowadzą od wieczną wojnę. 
   Czy Carmen zaakceptuje Richarda i jego prawdziwą naturę? A jeżeli dziewczyna okaże się być czymś więcej niż tylko zwykłym wampirem?
  
  #1 miejsce 9.11.2016r.

TheZuZa TheZuZa Jul 24
Sprytnie, ale ja bym sobie te oczy wydłubałam napewno nikt ci w oczy nie spojrzy...
nazwijmnie nazwijmnie Jul 25
Karmel, ciastko czekooooolaaadaa!  Czy tylko ja tak to przeczytałam? 😂😂
asieczka25 asieczka25 Apr 13
A ona biegnie i biegnie i biegnie i biegnie.. Prrrr szalona :p
xxSuyenne xxSuyenne May 06
W opisie było, że nie jest jeszcze przemieniona, a jeśli tak to co z kolejnymi częściami? Będzie wampirem wśród wilkołaków?
Zaczynam czytać po raz 3 xD uwielbiam twoje opowiadania 💗
Wyspę se kupił.... ja nie mogę człowieku podziel się kasą!!!