Portret

Portret

27.6K Reads 4.5K Votes 28 Part Story
herbata bez cukru By D_M_Williams Updated 2 days ago

Jak zresocjalizować demona, który lubi nieoczekiwanie gubić ubrania, przybierając na zmianę postać trójkąta i człowieka? Kim jest turysta o imieniu Alex i dlaczego opisał historię Wodogrzmotów? Czy Mabel wraz z Soosem mają ukryty talent, który ukazują poprzez tworzenie fanfiction na temat Wodogrzmotów Małych? I jaki sekret ukrywa ojciec Ricardo z hiszpańsko-włoskiej telenoweli "Wakacje nad Morzem Uczuć", którą Stan z Fordem bardzo kochają?

Życie pod jednym dachem z taką rodzinką nie jest wcale łatwe. Zwłaszcza gdy podczas Latoween wychodzą na jaw interesujące rzeczy na temat Gravity Falls oraz Billa, który na czas resocjalizacji musi się ukrywać pod pseudonimem "kuzyn Ben". Tylko co to niby dotyczy Robbiego? I czemu miasteczko odwraca się od mieszkańców Mystery Shack?

Oto zawiłe fanfiction, którego pierwsze rozdziały nie zadowalają nawet samego autora. Jednak dalsze części oraz przyjemność z pisania sprawiają, że jest to jedyne opowiadanie, na które zawsze ma wenę, a podczas tworzenia potrafi nawet spaść z krzesła przez napad śmiechu. I to wcale nie jest przenośnia.

Niech Dipper oprowadzi czytelników po Tajemniczej Chacie, nakreślając im portret szalonej rodzinki z nowym domownikiem w postaci zwariowanego trójkąta jako kuzyna Bena.

---------------------------

NIE MA GWAŁTÓW ANI MOCNEGO BILLDIPA, MAM DOSYĆ TAKICH SCHEMATÓW

To fanfiction zaczyna się z dużym udziałem Ciphera, po czym przechodzi w dalsze losy rodziny Pinesów - jak oglądanie telenoweli przez wujków czy tajemnicze układy Dippera z krasnalem Jeffem, Soosowe fanfiction oraz fangirl Pacyfiki z Mabel na temat ich ulubionej książki. Będzie zabawa, humor, skandal, protesty i obowiązkowo wjazd na chatę burmistrzowi ze Stanleyem na czele.

Więc dlaczego ten Billdip w tagach? A skoro jest, to nie bez powodu. Zapraszam do czytania!

*Załamanie * 
               Ponieważ miałaś nadzieję że to rozdział ... 
               Łączmy się w bólu miśki '-'
Siviria Siviria Jan 27
Od BillDip wolę AU, ale zgodzę się w jednym. Homo policja to najlepsi gliniarze ever. (a to opowiadanie czytać może będę)
novitate novitate Jan 19
Tak, wiedziałam od początku. XD
               Ci policjanci to ship nad shipami.
kama28083 kama28083 Nov 18, 2016
Zaczęłam oglądać wodogrzmoty małe zanim dowiedziałam się co to wattpad i opowieści o tematyce homoseksualnej XD Więc tak, już to kocham a oni to pierwsza z homo shippów jakie tworzyłam w swoim "homo mózgu" choć teraz jestem w pełni billdipperową maniaczką *.*
Werayoutube Werayoutube Dec 06, 2016
Oni nawet w ostatnim odcinku wyznali sobie miłość... Serio. Oglądałam to jakieś 8 razy (w sensie ten moment)
LunaxMoonxStories LunaxMoonxStories Oct 08, 2016
Oj tam ktoś tu lubi marudzić, a prawda jest taka, że każdy z miłą chęcią przeczyta to co stworzysz i z utęsknieniem bd czekał na kolejne rozdziały choćbyś miał rozpoczęte milion pięćset sto dziewięćset ròżnych wątkòw to i tak się opłaca, bo są po prostu świetne^^