Portret

Portret

34.8K Reads 5.4K Votes 31 Part Story
fanboy By D_M_Williams Updated Nov 27, 2017

Jak zresocjalizować demona, który lubi nieoczekiwanie gubić ubrania, przybierając na zmianę postać trójkąta i człowieka? Kim jest turysta o imieniu Alex i dlaczego opisał historię Wodogrzmotów? Czy Mabel wraz z Soosem mają ukryty talent, który ukazują poprzez tworzenie fanfiction na temat Wodogrzmotów Małych? I jaki sekret ukrywa ojciec Ricardo z hiszpańsko-włoskiej telenoweli "Wakacje nad Morzem Uczuć", którą Stan z Fordem bardzo kochają?

Życie pod jednym dachem z taką rodzinką nie jest wcale łatwe. Zwłaszcza gdy podczas Latoween wychodzą na jaw interesujące rzeczy na temat Gravity Falls oraz Billa, który na czas resocjalizacji musi się ukrywać pod pseudonimem "kuzyn Ben". Tylko co to niby dotyczy Robbiego? I czemu miasteczko odwraca się od mieszkańców Mystery Shack?

Oto zawiłe fanfiction, którego pierwsze rozdziały nie zadowalają nawet samego autora. Jednak dalsze części oraz przyjemność z pisania sprawiają, że jest to jedyne opowiadanie, na które zawsze ma wenę, a podczas tworzenia potrafi nawet spaść z krzesła przez napad śmiechu. I to wcale nie jest przenośnia.

Niech Dipper oprowadzi czytelników po Tajemniczej Chacie, nakreślając im portret szalonej rodzinki z nowym domownikiem w postaci zwariowanego trójkąta jako kuzyna Bena.

---------------------------

NIE MA GWAŁTÓW ANI MOCNEGO BILLDIPA, MAM DOSYĆ TAKICH SCHEMATÓW

To fanfiction zaczyna się z dużym udziałem Ciphera, po czym przechodzi w dalsze losy rodziny Pinesów - jak oglądanie telenoweli przez wujków czy tajemnicze układy Dippera z krasnalem Jeffem, Soosowe fanfiction oraz fangirl Pacyfiki z Mabel na temat ich ulubionej książki. Będzie zabawa, humor, skandal, protesty i obowiązkowo wjazd na chatę burmistrzowi ze Stanleyem na czele.

Więc dlaczego ten Billdip w tagach? A skoro jest, to nie bez powodu. Zapraszam do czytania!

 • bill
 • billdip
 • boyslove
 • boyxboy
 • dipper
 • gravityfalls
 • oneshot
 • short-story
 • shounenai
 • wodogrzmotymałe
 • yaoi
schizowy_ludojad schizowy_ludojad Nov 21, 2017
A mi w głowie siedzi powrót Homo School... Ja zdążyłam przeczytać, ale koleżanka nie, a bardzo by chciała
- - Sep 29, 2017
Może też zacznę to oglądać, choć zdecydowanie nie dla tego obrazka. XD
Kiyomi_Hakate Kiyomi_Hakate Sep 29, 2017
BillDip był moim pierwszym homo shipem i będą go kochała zawsze xD ❤
- - Sep 29, 2017
U mnie to wygląda podobnie, tylko staram się ich nie publikować. Już mam postanowienie, że dopóki nie skończę danej historii nie wstawię jej do publikacji. XD Stąd tak pusto się zrobiło... ;___;
NaomiCookiesLoff NaomiCookiesLoff May 21, 2017
*Załamanie * 
               Ponieważ miałaś nadzieję że to rozdział ... 
               Łączmy się w bólu miśki '-'
- - Sep 29, 2017
Po takim początku od razu człowiekowi poprawia się humor. ^^