NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Our Love (shqip)

Our Love (shqip)

1.7K Reads 210 Votes 11 Part Story
Infinity By infinity____________ Updated Nov 26, 2016

"- Dua vetem 1 dhurate nga ana jote ...
 -Hmmm cfare ?
 -Me duaj..."

ShqipresaMaksutaj ShqipresaMaksutaj Oct 05, 2016
Shume e bukur dhe interesante pres pjeset tjera me shprese sdo i publikosh 1 her ne muaj hahahha
               Suksese