Güneşin Kızları 2.Sezon

Güneşin Kızları 2.Sezon

17K Reads 1.4K Votes 19 Part Story
Eda... By lonely_12 Updated 4 days ago

Hayatınızda kaç kere terk edildiniz veya ettiniz? Hayatınız kaç kere mahvoldu? İnsanların hiç sizi anlamadığı oldu mu? Veya sizin acılarınızla uğraşacak vakitleri olmadığı?
 
 Peki annenizin babanızdan dayak yedikten sonra hıçkırıklarını yuttuğunu oturup bir köşede izlediniz mi? Yada babanızın sizinde bir kalbiniz olduğunu umursamayıp tokat attığını?
 
 Sonra...Sonra bir tokatla kalmayıp,sizinde bir psikolojiniz olduğunu unutup öldüresiye dövdüğünü?
 
 Hayatınıza giren yeni insanların aslında sizi sizden daha iyi tanıdığını ve o sizi tanıyan insanlardan bir tanesinin sizin için kelimelere,cümlelere,en güzel gecelere ve dünyalara bedel olacağını bilebilir miydiniz? İlk bakışta,ilk gülüşte,özellikle de ilk görüşte aklınıza gelir miydi?
 
 "Benim gelirdi..."
 
 "Ben Ali Mertoğlu;Uzaydaki yalnız çocuk.Hani şu konuşsa da kimse duymayan,sesi boşlukta yankılanan..."
 
 Her şey bir yıl önce bugün başlamıştı bir yıl önce bugün...
 
 Bir Yıl Önce
 Yer:Mertoğlu Konağı
 Tarih:18 Haziran
 Saat:14:30
 
 02.10.16

utopikli utopikli Oct 08, 2016
Bildirim geldi hoop burdayım. Ya bu ne güzel kalem.. Yerim ! Ama bir problem var ki , sonunu anlamadım. Bunu bilerek yaptığını bildiğim için , susuyorum. Yeni bölümü çabucak yaz tamam mı 😍😍❤
MelisKoyuncu3 MelisKoyuncu3 Oct 28, 2016
Alselin devamı bu ne hız sel hikaye olmuş yüreğine sağlık
My_Sunrise My_Sunrise Dec 14, 2016
39.bölümü tam izlemedim. Ama ne olduğunu ufak tefek tahmin ediyorum. Ama Selin'de olsa annesini seçmez miydi? Ben olsam annemi seçerdim. Ali'ye hak verebiliyorum.
ceyda1094 ceyda1094 Oct 08, 2016
Çok güzel bi bölüm olmuş alsel benim için çok ama çok çzel finalin devamını yaşatıyosun diziyi yaşatıyosun acımı biraz da olsun dimdiriyosun iyi geliyo okumak yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum en kısa zamanda yaz olurmu 😌
My_Sunrise My_Sunrise Dec 14, 2016
Benim acılarımla ve dertlerimle uğraşacak vakitleri gerçekten yok. Hem de hiç kimsenin. Her kimse bunu yaşayan onu çok iyi anlıyorum.
sevilmidedin sevilmidedin Oct 10, 2016
Böylesi çok mükemmel eline,emeğine sağlık sondaki tam bOmba olmuş :)