Widok na ciszę

Widok na ciszę

2.7K Reads 246 Votes 33 Part Story
Andrea Patrycja Czasak By Andi_La_Pluma Updated 4 days ago

W wypożyczonych książkach możemy spodziewać się wszystkiego.
Drobnych notatek potrzebnych do sprawdzianu, zaznaczonych fragmentów tekstu do charakterystyki, bądź... jeśli Zaznacznik pójdzie o krok dalej, charakterystyki porównawczej.
Nie zapominajmy o rysunkach.
One również w wielu książkach znajdują swe mieszkanie. Wprowadzają się, wynajmują... z tą różnicą, że nie płacą czynszu. Malunki panoszą się wśród liter niczym niechciani lokatorzy w pisanej kamienicy.

☆☆☆☆☆☆

,,Widok na ciszę'' to opowieść o ciszy, niezwykłej bibliotece, miłości, przyjaźni, poezji i marzeniach. O jagodowych muffinkach, muzyce, która jest czymś znacznie więcej i ludzkich niedoskonałościach.

rannoneko rannoneko Oct 02
Przez dziewięć lat chodziłam do szkół integracyjnych  (podstawówka i gimnazjum), więc dla mnie to nie nowość. Te osoby niczym się od nas nie różnią. Ba, widzą, czują więcej. I to jest niesamowite. Można się wiele nauczyć. Ja pytań nie mam. Poczekam grzecznie na rozwój wydarzeń.
Tosiak2004 Tosiak2004 Oct 08
Cudna książka, spokojna. Rzadko spotyka się tak dobre dzieła na wattpad, ale to czyni je jeszcze lepszymi, ze względu na swą rzadkość. Pierwszy rozdział mnie zafascynował, a co dopiero cała książka ;)
agitag agitag 5 days ago
Wreszcie znalazłam chwilkę, żeby tu zajrzeć, bo od dawna mnie kusiło. Wszystko tak pięknie ujmujesz, słowa tak łatwo opisują wybrane uczucia. No i na końcu bohaterka... Piękne. Tak po prostu <3
agitag agitag 3 days ago
To wszystko tak świetnie opisujesz. Podoba mi się, jak mało które opowiadanie o niepełnosprawnych. Tutaj mnie coś tak urzekło, może styl? Może te wszystkie opisy? W każdym razie masz pewność, że nadal tu będę :)
agitag agitag 3 days ago
To takie prawdziwe... I tak dobrze to znam. Przeprowadzka to najgorszego, co może spotkać młodą osobę, która jest jeszcze uzależniona od pomocy rodziców.
rannoneko rannoneko Oct 01
Wcale nie cierpisz, gdy czytasz ,,Cierpienia..." chociaż jest to wyjątkowa książka.