Widok na ciszę

Widok na ciszę

6.3K Reads 6 Votes 1 Part Story
Andrea Patrycja Czasak By Andi_La_Pluma Updated Dec 14, 2017

W wypożyczonych książkach możemy spodziewać się wszystkiego.
Drobnych notatek potrzebnych do sprawdzianu, zaznaczonych fragmentów tekstu do charakterystyki, bądź... jeśli Zaznacznik pójdzie o krok dalej, charakterystyki porównawczej.
Nie zapominajmy o rysunkach.
One również w wielu książkach znajdują swe mieszkanie. Wprowadzają się, wynajmują... z tą różnicą, że nie płacą czynszu. Malunki panoszą się wśród liter niczym niechciani lokatorzy w pisanej kamienicy.

☆☆☆☆☆☆

,,Widok na ciszę'' to opowieść o ciszy, niezwykłej bibliotece, miłości, przyjaźni, poezji i marzeniach. O jagodowych muffinkach, muzyce, która jest czymś znacznie więcej i ludzkich niedoskonałościach.

 • balet
 • instrumenty
 • miłość
 • muzyka
 • pianino
 • poezja
 • taniec
 • wrocław
CreepyMonsterCake CreepyMonsterCake Jun 10, 2017
To jest nieopisywalnie piękne! Książka ta jest filozoficzna. Dużo zastanawiamy się co się dzieje wokół nas. To jest cudne!!!!!😍😍😍😍😍
- - Oct 08, 2016
Cudna książka, spokojna. Rzadko spotyka się tak dobre dzieła na wattpad, ale to czyni je jeszcze lepszymi, ze względu na swą rzadkość. Pierwszy rozdział mnie zafascynował, a co dopiero cała książka ;)
agitag agitag Nov 28, 2016
Wreszcie znalazłam chwilkę, żeby tu zajrzeć, bo od dawna mnie kusiło. Wszystko tak pięknie ujmujesz, słowa tak łatwo opisują wybrane uczucia. No i na końcu bohaterka... Piękne. Tak po prostu <3
SilverAlexa SilverAlexa Dec 30, 2016
Cudowne opowiadanie. Subtelne, powolne pięknie napisane. Rzadko, a nawet nigdy, stwierdzam że ktoś ma talent. W Twoim przypadku robię wyjątek, bo jestem zachwycona dojrzałością tej historii.
               Pozdrawiam :)
rannoneko rannoneko Oct 01, 2016
Wcale nie cierpisz, gdy czytasz ,,Cierpienia..." chociaż jest to wyjątkowa książka.
patisiia01 patisiia01 Oct 02, 2016
Cudowna historia! Wszyscy piszą o Lilianie i o caloksztalcie historii l, a ja chciałabym zwrócić uwagę na cudowny styl i ujmujące porównania. Tworzysz w niesamowity i cudowny sposób. Oby tak dalej. ;)