Widok na ciszę

Widok na ciszę

6.3K Reads 5 Votes 1 Part Story
Andrea Patrycja Czasak By Andi_La_Pluma Updated Dec 14, 2017

W wypożyczonych książkach możemy spodziewać się wszystkiego.
Drobnych notatek potrzebnych do sprawdzianu, zaznaczonych fragmentów tekstu do charakterystyki, bądź... jeśli Zaznacznik pójdzie o krok dalej, charakterystyki porównawczej.
Nie zapominajmy o rysunkach.
One również w wielu książkach znajdują swe mieszkanie. Wprowadzają się, wynajmują... z tą różnicą, że nie płacą czynszu. Malunki panoszą się wśród liter niczym niechciani lokatorzy w pisanej kamienicy.

☆☆☆☆☆☆

,,Widok na ciszę'' to opowieść o ciszy, niezwykłej bibliotece, miłości, przyjaźni, poezji i marzeniach. O jagodowych muffinkach, muzyce, która jest czymś znacznie więcej i ludzkich niedoskonałościach.

 • balet
 • instrumenty
 • miłość
 • muzyka
 • pianino
 • poezja
 • taniec
 • wrocław
CreepyMonsterCake CreepyMonsterCake Jun 10, 2017
To jest nieopisywalnie piękne! Książka ta jest filozoficzna. Dużo zastanawiamy się co się dzieje wokół nas. To jest cudne!!!!!😍😍😍😍😍
Tosiak2004 Tosiak2004 Oct 08, 2016
Cudna książka, spokojna. Rzadko spotyka się tak dobre dzieła na wattpad, ale to czyni je jeszcze lepszymi, ze względu na swą rzadkość. Pierwszy rozdział mnie zafascynował, a co dopiero cała książka ;)
agitag agitag Nov 28, 2016
Wreszcie znalazłam chwilkę, żeby tu zajrzeć, bo od dawna mnie kusiło. Wszystko tak pięknie ujmujesz, słowa tak łatwo opisują wybrane uczucia. No i na końcu bohaterka... Piękne. Tak po prostu <3
SilverAlexa SilverAlexa Dec 30, 2016
Cudowne opowiadanie. Subtelne, powolne pięknie napisane. Rzadko, a nawet nigdy, stwierdzam że ktoś ma talent. W Twoim przypadku robię wyjątek, bo jestem zachwycona dojrzałością tej historii.
               Pozdrawiam :)
rannoneko rannoneko Oct 01, 2016
Wcale nie cierpisz, gdy czytasz ,,Cierpienia..." chociaż jest to wyjątkowa książka.
patisiia01 patisiia01 Oct 02, 2016
Cudowna historia! Wszyscy piszą o Lilianie i o caloksztalcie historii l, a ja chciałabym zwrócić uwagę na cudowny styl i ujmujące porównania. Tworzysz w niesamowity i cudowny sposób. Oby tak dalej. ;)