NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Widok na ciszę

Widok na ciszę

5.6K Reads 603 Votes 48 Part Story
Andrea Patrycja Czasak By Andi_La_Pluma Updated Feb 24

W wypożyczonych książkach możemy spodziewać się wszystkiego.
Drobnych notatek potrzebnych do sprawdzianu, zaznaczonych fragmentów tekstu do charakterystyki, bądź... jeśli Zaznacznik pójdzie o krok dalej, charakterystyki porównawczej.
Nie zapominajmy o rysunkach.
One również w wielu książkach znajdują swe mieszkanie. Wprowadzają się, wynajmują... z tą różnicą, że nie płacą czynszu. Malunki panoszą się wśród liter niczym niechciani lokatorzy w pisanej kamienicy.

☆☆☆☆☆☆

,,Widok na ciszę'' to opowieść o ciszy, niezwykłej bibliotece, miłości, przyjaźni, poezji i marzeniach. O jagodowych muffinkach, muzyce, która jest czymś znacznie więcej i ludzkich niedoskonałościach.

Tosiak2004 Tosiak2004 Oct 08, 2016
Cudna książka, spokojna. Rzadko spotyka się tak dobre dzieła na wattpad, ale to czyni je jeszcze lepszymi, ze względu na swą rzadkość. Pierwszy rozdział mnie zafascynował, a co dopiero cała książka ;)
agitag agitag Nov 28, 2016
Wreszcie znalazłam chwilkę, żeby tu zajrzeć, bo od dawna mnie kusiło. Wszystko tak pięknie ujmujesz, słowa tak łatwo opisują wybrane uczucia. No i na końcu bohaterka... Piękne. Tak po prostu <3
SilverAlexa SilverAlexa Dec 30, 2016
Cudowne opowiadanie. Subtelne, powolne pięknie napisane. Rzadko, a nawet nigdy, stwierdzam że ktoś ma talent. W Twoim przypadku robię wyjątek, bo jestem zachwycona dojrzałością tej historii.
               Pozdrawiam :)
rannoneko rannoneko Oct 01, 2016
Wcale nie cierpisz, gdy czytasz ,,Cierpienia..." chociaż jest to wyjątkowa książka.
patisiia01 patisiia01 Oct 02, 2016
Cudowna historia! Wszyscy piszą o Lilianie i o caloksztalcie historii l, a ja chciałabym zwrócić uwagę na cudowny styl i ujmujące porównania. Tworzysz w niesamowity i cudowny sposób. Oby tak dalej. ;)
VictorieDaniels VictorieDaniels Nov 30, 2016
To dopiero pierwszy rozdział, a bardzo mnie zaciekawił. Masz interesujący styl pisania, naprawdę miło się czyta, te opisy są świetne. Sądzę, że zarwę kolejną noc, ewenualnie dzień, rezygnując z nauki na rzecz Twoich słów, układających się w coś tak intrygującego...